636478962617113878
۱۲:۲۲ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۳

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

طرح «از کجا آورده اید» در مجلس نهایی شد/ کوتاهی مجلس در تذکر به دولت به خاطر تعلل در راه‌اندازی سامانه شفافیت حقوق و مزایای مدیران

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: طرح از کجا آورده اید یکی از دستورکار های ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز است و دولت هم در این موضوع ورود کرده است و به نظر می رسد اکثر نمایندگان با این طرح موافقت کنند.

به گزارش صاحب نیوز؛حسینعلی حاجی دلیگانی در خصوص طرح “از کجا آورده اید مدیران و مسئولان” اظهار کرد: طرح از کجا آورده اید مسئولان و مدیران در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس به جمع بندی رسیده است و به زودی این طرح در صحن علنی مجلس مطرح می شود.

وی بر همین اساس اضافه کرد: پیش بینی ما از این طرح این است که نمایندگان بسیاری از این طرح در مجلس استقبال می کنند ، چرا که این طرح خواسته بسیاری نمایندگان و مردم در راستای شفاف سازی اموال مسئولان دارد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس ادامه داد: طرح از کجا آورده اید یکی از دستورکار های ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز است و دولت هم در این موضوع ورود کرده و به نظر می رسد اکثر نمایندگان با این طرح موافقت کنند.

حاجی دلیگانی همچنین در خصوص سامانه شفافیت حقوق و مزایای مدیران و مسئولان گفت: بر اساس ماده 29 برنامه ششم توسعه دولت مسئولیت داشت سایت مربوط به این سامانه را در کشور ایجاد کند ، صحبت هایی درباره ایجاد و چگونگی ایجاد این سایت در مجلس می شود ولی هنوز دولت اقدام جدی برای ایجاد این سایت انجام نداده است.

وی افزود: مجلس هم در این زمینه کوتاهی کرده و باید هرچه زودتر نمایندگان در این باره به دولت اخطار و تذکر های لازم را بدهند، دو هفته قبل بنده در صحن علنی به دولت درباره تعلل در این خصوص تذکر شفاهی دادم.

انتهای پیام