یمن (4)
۱۲:۰۲ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۵

توسط رزمندگان یمنی صورت گرفت؛

انجام دو عملیات ویژه در عمق خاک عربستان+ تصاویر و نقشه میدانی

رزمندگان یمنی در دو عملیات ویژه در عمق خاک عربستان موفق شدند ده‌ها نظامی سعودی و شورشیان وابسته به آن‌ها را کشته و زخمی کنند.

به گزارش صاحب نیوز؛ رزمندگان مقاومت «انصارالله» با کمک ارتش یمن عملیات دقیق و ویژه‌ای را علیه مواضع نظامیان رژیم سعودی و شورشیان وابسته به آن‌ها در استان‌های «جیزان و نجران» واقع در جنوب عربستان انجام دادند.

شبکه خبری «المسیره نت» یمن اعلام کرد: رزمندگان یمنی موجود در استان جیزان، حمله گسترده‌ای را با پشتیبانی موشکی انصارالله علیه مواضع نظامیان سعودی و شورشیان در اطراف کوه «الداود» آغاز کردند و توانستند بعد از چند ساعت درگیری سنگین، منطقه را به‌طور کامل تحت کنترل خود دربیاوردند و ده‌ها تن از آن‌ها را کشته و زخمی کنند.

حمله دقیقی موشکی انصارالله نیز منجر به کشته و زخمی شدن ده‌ها سعودی و شورشی شد و خسارت سنگینی به تجهیزات نظامی آن‌ها وارد گردید.

به گفته منابع میدانی، شمار زیادی از شورشیان و نظامیان سعودی در منطقه با ترک تجهیزات نظامی خود از منطقه متواری شدند.

تعدادی از خودروهای نظامی سعودی و شورشیان در منطقه نیز توسط موشک‌های ضد زره انصارالله شکار شد و سرنشینان آن‌ها نیز کشته و زخمی شدند.

از استان «نجران» خبر می‌رسد، رزمندگان یمنی حمله گسترده‌ای را علیه دو پایگاه نظامیان سعودی و شورشیان در مناطق «المستحدث و الجله» انجم دادند و توانستند شماری از نظامیان سعودی را به هلاکت برسانند و چند خودروی نظامی آن‌ها را منهدم کنند.

به گفته فرماندهان میدانی، رزمندگان یمنی تلاش خواهند کرد با سیطره بر بخش وسیعی از استان‌های جنوبی عربستان، به مقام‌های رژیم فشار وارد کنند تا جنگ در این کشور را متوقف کنند.

بخش‌های وسیعی از استان‌های «نجران، جیزان و عسیر» عربستان در چهار سال گذشته تحت کنترل رزمندگان یمنی درآمده است.

انتهای پیام/ المسیره نت