صفحه اصلی » اجتماعی » یک کشته و ۱۴ مصدوم در سه حادثه رانندگی

فرمانده انتظامی اردستان خبر داد؛

یک کشته و ۱۴ مصدوم در سه حادثه رانندگی

فرماندهی انتظامی شهرستان اردستان، گفت: در سه حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی اردستان یک نفر کشته و ۱۴ نفر مصدوم شده اند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۷ - جمعه ۱۳۹۷/۰۵/۲۶

غلامرضا هاشمی زاده در گفت و گو با صاحب نیوز؛ اظهار کرد: شب گذشته در حادثه واژگونی یک دستگاه وانت پیکان در محور اردستان به اصفهان بعد از «گردنه بغم» سه نفر مصدوم شدند.

وی افزود: علت این حادثه بنا بر نظر کارشناس تصادفات پلیس راه اردستان، عدم توجه به جلو و خارج شدن از محور اصلی اعلام شده است.

فرماندهی انتظامی شهرستان اردستان گفت: همچنین در سه حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی اردستان یک نفر کشته و 14 نفر مصدوم شده اند.

سرهنگ هاشمی زاده با بیان این که شب گذشته  در حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی پراید نقره ای رنگ با شش سرنشین در محور روستای نیسیان به نهوج در گردنه مارچوبه یک نفر کشته و پنج نفر مصدوم شدند، تصریح کرد: علت این حادثه بنابر نظر کارشناس پلیس راه اردستان عدم توجه به جلو، خارج شدن از محور اصلی و ورود به شانه خاکی بوده است.

وی تأکید کرد: در حادثه دیگری در صبح امروز یک دستگاه خودروی ساینا در محور اردستان به مهاباد دچار واژگونی شد که در این حادثه نیز شش نفر مصدوم شدند که یک نفر بصورت سرپایی مداوا و پنج نفر در بیمارستان اردستان بستری شده اند خاطرنشان کرد: علت این حادثه بنابر نظر کارشناس پلیس راه اردستان خستگی و خواب آلودگی راننده خودرو بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد