صفحه اصلی » اقتصادی » اهمیت حمایت از سرمایه‌گذار و اشتغال‌زایی پایدار در شرایط کنونی/ با تعامل می‌توانیم بار موانع را کاهش دهیم

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر اقتصاد:

اهمیت حمایت از سرمایه‌گذار و اشتغال‌زایی پایدار در شرایط کنونی/ با تعامل می‌توانیم بار موانع را کاهش دهیم

معاون امور حقوقی و مجلس وزارت اقتصاد و دارایی گفت: در شرایط کنونی تنها چیز مهم، حمایت از سرمایه گذار و اشتغال زایی پایدار است.

تاریخ انتشار: ۰۸:۲۰ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۸

به گزارش صاحب نیوز؛ همایش هم اندیشی مباحث اقتصادی، با حضور اسماعیل جلیلی معاون امور حقوقی و مجلس وزارت اقتصاد و دارایی در سالن همایش  چادگان برگزار شد.

معاون امور حقوقی و مجلس وزارت اقتصاد و دارایی در این همایش گفت: هدف از حضورم در شهرستان چادگان پیگیری مشکلات منطقه در حوزه اقتصادی است و امید داریم که با هم افزایی و تعامل بتوانیم بار موانع را کاهش دهیم.

اسماعیل جلیلی با دستور به مقامات دارایی و مالیاتی استان خواهان برگزاری کمیسیون ها و رفع مشکلات در سریع ترین زمان ممکن شد و افزود: با نگاه ویژه وزیر محترم اقتصادی و دارایی در شرایط کنونی تنها چیزی که مهم است، حمایت از سرمایه گذار و اشتغال زایی پایدار است.

وی از برگزاری کارگروه های مختلف، بعد از اتمام این جلسه خبر داد و گفت: ارتباط چهره به چهره مسئولان و استماع مشکلات از زبان فعالان اقتصادی خود با تدبیر و مدیریت میدانی می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد.

سرپرست فرمانداری چادگان نیز در این همایش گفت: با حضور و نگاه نزدیک به مسائل و مشکلات در هر حوزه ای می توان آن ها را مرتفع کرد.

علی استوار در ادامه، گزارشی کامل از وضعیت شهرستان و مشکلات اقتصادی که فعالان این حوزه با آن ها در چادگان رو به رو هستند، ارائه داد.

اکبر ترکی نماینده مردم شهرستان های چادگان، فریدن، فریدونشهر و بوئین و میاندشت در مجلس هم در این همایش، توجه ویژه به حوزه اقتصاد این شهرستان را ضروری دانست و خاطر نشان کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی که اکنون در کشور وجود دارد وظیفه ما مسئولان است، که تا زمان خدمت خود تلاش کنیم و این پیگیری ها در عمل نیز مشاهده و باعث رضایت مندی مردم شود.

گفتنی است؛ سرمایه گذاران در این جلسه نیز موانع و مشکلات خود را در حوزه اقتصادی مطرح کردند که پاسخ های لازم توسط مسئولان داده شد و مقرر شد در کارگروهی که بلافاصله بعد از این جلسه تشکیل می شود، بخشی از آن ها بررسی و مرتفع شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد