صفحه اصلی » اجتماعی » سارقان احشام در اریسمان دستگیر شدند/ تحویل احشام سرقتی به مال باخته در کمتر از چهار ساعت

فرمانده انتظامی نطنز خبر داد؛

سارقان احشام در اریسمان دستگیر شدند/ تحویل احشام سرقتی به مال باخته در کمتر از چهار ساعت

فرمانده انتظامی نطنز گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نطنز پس از اقدامات علمی موفق به کشف ۲۶ راس احشام سرقتی از روستای اریسمان، در یکی از شهرهای اصفهان شده و بلافاصله به محل شناسایی اعزام و احشام را در کمتر از چهار ساعت به مال باخته تحویل دادند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۳ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ مرتضی هادیان در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: ساعت ۳:۲۰ بامداد بیست و هفتم مردادماه برحسب اعلام مرکز پیام مبنی بر سرقت ۲۶ راس گوسفند از دامگاهی در روستای اریسمان، بلافاصله پلیس در صحنه حاضر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نطنز افزود: بعد از حضور پلیس در محل و با کمک مردم روستا دو نفر مشکوک به سارق شناسایی، دستگیر و تحویل پلیس آگاهی شدند.

وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نطنز پس از اقدامات علمی موفق به کشف ۲۶ راس احشام سرقتی از روستای اریسمان، در یکی از شهرهای اصفهان شده و بلافاصله به محل شناسایی اعزام و احشام را در کمتر از چهار ساعت به مال باخته تحویل دادند.

سرهنگ هادیان با قدردانی از مشارکت مردم روستای اریسمان و همچنین رسانه ها در شناسایی سارقان، گفت: مردم و رسانه ها در دریافت اخبار کشفیات و عملکرد پلیس حتما با معاونت اجتماعی این فرماندهی هماهنگ باشند چرا که درج خبر دستگیری در همان روز باعث می شد تا تمام سرنخ های پلیس از بین رفته و امروز شاید شاهد برگرداندن احشام به مال باخته اریسمانی نبودیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد