صفحه اصلی » اجتماعی » گرد و غبار مهمان ناخوانده اصفهان/غبار صبحگاهی پدیده شاخص آب و هوای در سه روز آینده

کارشناس پیش‌بینی هوا اصفهان خبرداد؛

گرد و غبار مهمان ناخوانده اصفهان/غبار صبحگاهی پدیده شاخص آب و هوای در سه روز آینده

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت: بیشترین حجم گرد و غبار در شهرستان‌های کاشان، اردستان و نظنز وجود دارد اما وزش باد، گرد و غبار را به مناطق مرکزی رسانده است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۴۵ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌الله علی عسگریان با اشاره به بررسی نقشه های هواشناسی استان اصفهان طی سه روز آینده اظهار کرد: گرد و غبار موجود در هوای اصفهان از سمنان به  اصفهان آمده و منطقه مرکزی را در برگرفته است که این امر منجر به افزایش شاخص آلاینده‌ها در هوای اصفهان شده است.

وی ادامه داد: بیشترین حجم گرد و غبار در شهرستان‌های کاشان، اردستان و نظنز وجود دارد اما وزش باد گرد و غبار را به مناطق مرکزی رسانده است.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه وضعیت گرد و غبار امروز همچنان ادامه دارد و از شدت آن کاسته می شود، گفت: طی سه روز آینده، وزش باد شدید منجر به ایجاد  گرد و غبار در اکثر مناطق مرکزی و شرقی شده و در برخی مناطق با غبار صبگاهی روبه‌رو خواهیم بود.

وی در خصوص شرایط جوی اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده، افزود: دمای هوای این شهر در خنک‌ترین ساعات بامداد فردا ۲۴ درجه سانتی‌گراد بوده و در گرم‌ترین ساعات ۲۴ ساعت آینده به ۳۸ درجه سانتی‌گراد خواهد رسید.

عسگریان در ارتباط با گرم ترین و سردترین نقاط استان اصفهان طی 24 ساعت آینده، نیز خاطرنشان کرد: سرد ترین نقطه استان، بویین میان دشت با دمای ۱۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر سردترین و چوپانان با دمای ۴۱ درجه سانتی گراد بالای صفر گرمترین دمای هوا را خواهند داشت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!