صفحه اصلی » سیاسی » واکنش امام جمعه گلپایگان به افزایش قیمت خودرو/ ایران خودرو و سایپا باید به بخش خصوص واگذار شود

امام جمعه گلپایگان:

واکنش امام جمعه گلپایگان به افزایش قیمت خودرو/ ایران خودرو و سایپا باید به بخش خصوص واگذار شود

آیت الله طهماسبی با بیان اینکه ظلم است به مردم که خودرو با قیمت بیش از 20 میلیون تومان به مردم واگذار شود، مطرح کرد: این دو شرکت خودرو سازی باید به بخش خصوصی واگذار شود.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۷ - جمعه ۱۳۹۷/۰۶/۲

به گزارش صاحب نیوز؛آیت الله سید علی طهماسبی در نماز جمعه امروز گلپایگان که در مصلی این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه خودروهایی مانند پراید متعلق به طبقات ضعیف جامعه است، اظهار کرد: چه بلایی سر ماشین آورده شده که یکی از ضروریات زندگی مردم است؟

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه وقتی به سایت ثبت نام خودرو مراجعه می شود زمان تحویل خودرو سال آتی اعلام می شود، پس این همه تولید خودرو کجاست؟

وی با اشاره به اینکه مدیران این دو شرکت خودروسازی کشور اعلام کردند قیمت شورای رقابت با قیمت کف بازار یکی است که این نشان از پایین بودن قیمت خودرو است، گفت: آیا غیر از این است که با احتکار قیمت کف بازار را شما مشخص کردید؟

آیت الله طهماسبی با بیان اینکه ظلم است به مردم که خودرو با قیمت بیش از 20 میلیون تومان به مردم واگذار شود، مطرح کرد: این دو شرکت خودرو سازی باید به بخش خصوصی واگذار شود.

امام جمعه گلپایگان در ادامه تاکید کرد: خیلی از مدیران این دو شرکت خودرو سازی نیز باید محاکمه شوند.

وی همچنان به لزوم خصوصی سازی دو باشگاه فوتبال پایتخت یعنی پرسپولیس و استقلال اشاره و خاطرنشان کرد: با فروش این دو باشگاه برای دولت درامد زایی نیز می شود این در صورتی است که این باشگاه ها هزینه های سنگینی را به دولت تحمیل می کنند.

آیت الله طهماسبی با اشاره به اینکه برخی برای خصوصی سازی این قسمت ها را تعلل می کنند، بیان کرد: واگذاری دو شرکت خودرو سازی به بخش خصوصی می تواند در کشور و حتی با خودروهای خارجی رقابت ایجاد کند.

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه انقلاب ما انقلاب ارزش ها بوده است، عنوان کرد: اگر ارزش ها را از انقلاب ما جدا کنند انقلاب ما ارزشی نخواهد داشت.

وی افزود: ما نباید به اسم جمهوری اسلامی قناعت کنیم و باید پیرو ارزش هایی که امام برای ما ترسیم کرده باشیم.

انتهای پیام

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد