صفحه اصلی » اجتماعی » مدیران جوان به بدنه مدیریتی کشور تزریق شوند/ در گلپایگان مدیر مسن نمی پذیرم

فرماندار گلپایگان:

مدیران جوان به بدنه مدیریتی کشور تزریق شوند/ در گلپایگان مدیر مسن نمی پذیرم

فرماندار گلپایگان با بیان اینکه در شهرستان مدیر خسته و مسن نمی پذیریم، گفت: شرایط سنی مهم است و باید مدیران جوان به بدنه مدیریتی کشور تزریق شوند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۸ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۶

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین یارمحمدیان در نشستی خبری که در شامگاه دیشب در فرمانداری گلپایگان برگزاری شد، اظهار کرد: باید مراقب باشیم شکاف نسلی در نظام به وجود نیاید و این تکلیفی برای ما است.

فرماندار گلپایگان با اشاره به اعتقاد راسخ رهبری به معقوله جوان گرایی در کشور، مطرح کرد: از مدیران گذشته در شهرستان حمایت می کنیم ولی مدیران نیز باید همراه ما باشند.

وی با بیان اینکه در شهرستان مدیر خسته و مسن نمی پذیریم و دست کم مدیران باید متولد سال های پنجاه باشند، اعلام کرد: شرایط سنی مهم است و باید مدیران جوان به بدنه مدیریتی کشور تزریق شوند.

یارمحمدیان با بیان به اینکه در شرایطی که در شهر و کشور مشکلات اقتصادی وجود دارد و پول نداریم، عنوان کرد: باید راهکارهای جدید و ابداعی را جایگزین پول کنیم.

فرماندار گلپایگان به کاهش ۶۸ درصدی تملک دارایی اشاره کرد و گفت: حضور میدانی ما در شهرستان حداقل نتیجه ای که دارد مردم را از نظر روانی توجیه می کند که مدیران در حال تلاش هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه همه نوسانات این انقلاب با حمایت مردمی رشد و نمو پیدا کرد، تصریح کرد؛ این صندلی که بر روی آن نشسته ایم مال ما نیست، بلکه نوبت ماست.

یارمحمدیان در ادامه با اشاره به اینکه منافع ملی ما در داشتن، قدرت، ثروت، منزلت است، خاطرنشان کرد: کسانی که می گویند چرا موشک می سازیم، اشتباه می کنند و نمی فهمند.

فرماندار گلپایگان با تاکید بر لزوم قدرت داشتن کشور، مطرح کرد: ما باید سیستم نظامی قوی، سپاه، نیروی انتظامی و ارتش، موشک، اسلحه و تیم نظامی قدرتمند داشته باشیم.

یارمحمدیان با بیان اینکه پول داشتن همراه با مراودات بین المللی است، عنوان کرد: ما در عرصه های بین المللی باید منزلت نیز داشته باشیم.

فرماندار گلپایگان با اشاره به اینکه سازمان های مردم نهاد حلقه وصل مردم و حکومت هستند، گفت: سازمان های مردم نهاد (NGO) باید زیاد شوند البته در شهرستان ۱۷سازمان مردم نهاد وجود دارد.

وی همچنان در ادامه به بازدید سرزده فرماندار همراه با اصحابه رسانه به ادارات شهرستان خبر داد و گفت: طبق قانون مدیران ادارات برای خروج از شهرستان باید با فرمانداری هماهنگ کنند و ما به دنبال وظایف ذاتی و قانونی خود هستیم؛ به دنبال مچ گیری نیستیم بلکه به دنبال پیشگیری هستیم.

فرماندار گلپایگان، با اشاره به اینکه استاندار اصفهان فردی اهل تحول و جوان گرایی است، عنوان کرد: مدیرانی که اهل ریسک نیستند آسیب برای کشور هستند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!