photo_۲۰۱۸-۰۸-۲۸_۱۷-۵۳-۲۲
۱۰:۳۸ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۷

فرماندار مبارکه:

کسی که انگیزه خدمت به مردم را ندارد؛ نمی پذیریم/ با هیچ یک از مدیران تعارف نداریم

فرماندار مبارکه گفت: با هیچ یک از مدیران تعارف نداریم چون بر این باوریم که باید تلاش و خدمت به مردم باشد و کسی که انگیزه خدمت برای مردم ندارد را نمی تواند همراه باشد.

به گزارش صاحب نیوز؛ حمید عصارزادگان در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته دولت ضمن تبریک دهه ولایت و اعیاد قربان و غدیر و گرامیداشت سالروز شهادت دولتمردان شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: دولت با پشتوانه مردم کار خود را انجام می دهد و علاوه برشعارهای که ریشه در انقلاب وارزشهای دینی دارد ارتباط تنگاتنگی با مردم دارد و باید امید و انگیزه را در مردم تقویت کنیم.

وی به سوابق مدیریتی و اجرایی خود اشاره کرد و افزود: از سال ۷۱ در شهرداری اصفهان مشغول به فعالیت بوده ام و شهردار تعدای از مناطق مهم و حساس اصفهان را در کارنامه ی خود دارم.

وی گفت: شهرستان مبارکه به دلیل دارا بودن شرایط خاص و مردم بااصالت و سخت کوش و با فرهنگ جایگاه ویژه ای در استان دارد.

فرماندار مبارکه با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص خدمت به مردم افزود: اولویت من در شهرستان مبارکه خدمت رسانی به تمام افراد و گروه های مختلف و پیگیری مطالبات مردم، محرومیت زدایی، شفاف سازی در امور و تقویت اشتغال، اجرایی پروژ های ماندگار و اساسی برای شهرستان می باشد.

عصارزادگان خاطر نشان کرد: در این شهرستان ۵۰ درصد از فرصت های خدمت به مردم با توجه به فرصت های موجود در امور شهر و شهرداری ها می شود زیرا در گذشته شهرداری ها با متکی بودن به صنعت فولاد برنامه ای برای دوران بحران نداشته اند و امروز تمام توان خود را برای حل مشکلات به کار گرفته ایم.

وی با اشاره به استانی شدن عوارض های آلایندگی گفت: شهرداری های شهرستان باید به سوی درآمدهای پایدار حرکت کنند و اتکای خود به صنعت فولاد را به حداقل برسانند.

رئیس شورای اداری شهرستان به ملاقات های مردمی در دفتر خود نیز اشاره کرد و افزود: دوشنبه هر هفته ملاقات هایی با مردم داریم و از نزدیک در جریان مشکلاتشان قرار می گیریم هرچند برخی از درخواست ها در حوزه فرمانداری و دولت نیست ولی برای رفع این مشکلات تلاش خود را انجام می دهم.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای ورود به شهرستان سعی داشته ایم با تمامی احزاب و گروه ها رابطه ای صمیمی داشته باشیم و در همین جهت دیدارهایی با تمام احزاب، ایثارگران و گروههای مختلف مردم داشته ام.

فرماندار مبارکه مبنی بر عملکرد ضعیف برخی از مدیران شهرستان گفت: در جلسات تذکراتی را به تعداد معدودی از مدیران دستگاههای کم تحرک شهرستان داده و خواسته ایم ارتباط و خدمت کردن به مردم را بیشتر کنند.

عصارزادگان افزود: با هیچ یک از مدیران تعارف نداریم چون بر این باوریم که باید تلاش و خدمت به مردم باشد و کسی که انگیزه خدمت برای مردم ندارد را نمی تواند همراه باشد.

در حاشیه این نشست دکتر بختیار مالکی از جراحان و پزشکان سرشناس استان و تعدای از پرشکان و معتمدان اصفهان و از اهالی محله شیخ آباد مبارکه با حضور در دفتر فرماندار چند دقیقه ای را با فرماندار و اصحاب رسانه به گفت و گو پرداخت.

انتهای پیام