download
۱۴:۴۴ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۷

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مبارکه:

دومین همایش تجلیل از پیرغلامان و مداحان امام حسین(ع) مبارکه برگزار می شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مبارکه گفت: دومین همایش تجلیل از پیرغلامان و مداحان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) شهرستان مبارکه برگزار می شود.

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین کیانی از برگزاری دومین همایش تجلیل از پیرغلامان و مداحان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) شهرستان مبارکه خبر داد و اظهار کرد: این همایش در شهریور ماه همراه با نماز جماعت مغرب و عشا در آستان مقدس امامزاده سید محمد دیزیچه برگزار می شود.

وی در ادامه به اهمیت تجلیل و تکریم از پیرغلامان حضرت سیدالشهدا (ع) اشاره کرد و افزود: هدف عمده برپایی این همایش الگوسازی برای نسل نوجوان و جوان است تا با برگزاری این گونه همایش‌ها، فرهنگ تقدیر از کسانی که سال‌های زیادی از عمر خود را صرف اقامه عزای امام‌حسین(ع) کرده‌اند، نهادینه شود.

رئیس ستاد دومین همایش تجلیل از پیرغلامان و مداحان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) مبارکه با اشاره به اینکه در این همایش از خادمان امام حسین (ع) تقدیر به عمل خواهد آمد، اضافه کرد: از برنامه های این همایش که با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار می شود، سخنرانی و ذکر مصائب اهل بیت توسط مداحان و ذاکران اهل بیت علیهم السلام است.

وی یادآور شد: با توجه به برگزاری همایش تجلیل از پیرغلامان حسینی در آغاز ماه محرم در مبارکه، این مهم فضای جامعه را برای ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان بیشتر آماده می کند.

کیانی در پایان از زحمات خالصانه اعضا محترم شورای هیئات مذهبی و مسئولان شهرستان مبارکه در برگزاری این همایش تقدیر کرد.

انتهای پیام