1485610366_82404984-71362065
۱۵:۴۱ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۱۱

مدیر عامل آبفار استان اصفهان خبر داد؛

افتتاح مجتمع آب‌رسانی به سه روستا در نطنز با ۱۷ میلیارد ریال اعتبار/ بهره مندی ۳۵۰۰ نفر از خدمات این مجتمع

مدیر عامل آبفار استان اصفهان گفت: بیش از سه هزار و ۵۰۰ نفر از خدمات مجتمع آب‌رسانی به روستاهای فمی، متین آباد و ده آباد از توابع بخش امامزاده شهرستان نطنز بهره‌مند خواهند شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدحسین قرائتی امروز در گفتگو با این پایگاه خبری در خصوص مجتمع آب‌رسانی به روستاهای فمی، متین آباد و ده آباد از توابع بخش امامزاده شهرستان نطنز اظهار کرد: این مجتمع آب رسانی در هفته دولت افتتاح شده و بیش از سه هزار و ۵۰۰ نفر از خدمات آن بهره‌مند خواهند شد.

مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی استان اصفهان افزود: دو منبع آب چاه برای خدمت رسانی به مردم این سه روستا وجود داشت که در ادامه طرح حفر و تجهیز چاه و ایستگاه پمپاژ در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این مجتمع سه منبع تأمین آب و در مجموع 50 لیتر در ثانیه آبدهی دارد، تصریح کرد: به خاطر ارتباط آن با مخازنی که وجود داشت لازم بود بالغ بر سه کیلومتر خط انتقال آن انجام شود و در فاز اول نیز به خاطر کاهش هدر رفت آب بیش از سه کیلومتر اصلاح انشعابات جدید شبکه انجام‌ شد.

قرائتی گفت: حدود ۷,۸ کیلومتر این شبکه نیاز به اصلاح دارد که قرارداد اصلاح آن با پیمانکار منعقد شده است.

وی خاطر نشان کرد: اعتبار لازم برای اجرای این طرح از محل اعتبارات مناطق محروم، صندوق توسعه ملی و اعتبارات استانی تامین شده است و مجموع هزینه تا پایان این مرحله بالغ‌ بر ۱۷ میلیارد ریال بود که بیشترین اعتبار آن از محل صندوق توسعه محقق شده است.

انتهای پیام