صفحه اصلی » مقاومت » شش گروه جهادی نطنز در رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) شرکت کردند/سپاه در کنار مردم ایستاده است

فرمانده سپاه نطنز خبر داد:

شش گروه جهادی نطنز در رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) شرکت کردند/سپاه در کنار مردم ایستاده است

فرمانده سپاه نطنز برگزاری رزمایش خدمت را در راستای محرومیت زدایی و با هدف امید بخشی به جامعه عنوان کرد و گفت: این اردوی جهادی در قالب رزمایش خدمت با همکاری شش گروه جهادی متشکل از خواهران و برادران در نقاط مختلف شهرستان در حال انجام است.

تاریخ انتشار: ۲۱:۵۵ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین خدامیان عصر امروز در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برنامه‌ های رزمایش خدمت محمد رسول الله(ص) در شهرستان نطنز، اظهار کرد: امروز بسیج علی رغم همه هجمه ها، در همه عرصه های مورد نیاز کشور توانسته ایران اسلامی را در جهان سربلند کرده و از وابستگی به قدرت های جهان بی نیاز کند و بدون شک تحریم های جدید هم نمی تواند مردمی که تفکر بسیجی دارند را به زانو درآورد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نطنز برگزاری رزمایش خدمت را در راستای محرومیت زدایی و با هدف امید بخشی به جامعه عنوان کرد و افزود: این اردوی جهادی در قالب رزمایش خدمت با همکاری شش گروه جهادی متشکل از خواهران و برادران در نقاط مختلف شهرستان در حال انجام است.

خدامیان با اشاره به اجرای رزمایش خدمت رسانی در قالب گروه‌های جهادی بسیجی در پنج نقطه در سطح شهرستان نطنز، گفت: اردوی جهادی در روستاهای متین آباد، فمی، عباس آباد، نیه و طار بر اساس نیازمندی هایی که در جامعه و در حوزه های مختلف از جمله عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و غیره احصا می‌شود، برپا شده است.

فرمانده سپاه نطنز با قدردانی از کلیه بسیجیان تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار مردم ایستاده تا با استفاده از ظرفیت های مختلف محرومیت ها را در جامعه برطرف کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد