صفحه اصلی » بین الملل » کشته و زخمی شدن 674 شورشی در جبهه‌های مختلف یمن+ تصاویر و نقشه میدانی

توسط یگان موشکی و توپخانه انصارالله صورت پذیرفت؛

کشته و زخمی شدن 674 شورشی در جبهه‌های مختلف یمن+ تصاویر و نقشه میدانی

یگان موشکی و توپخانه‌ای انصارالله در یک ماه گذشته توانستند 674 شورشی را در جبهه‌های مختلف داخلی و خارجی یمن را شکار کنند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ همزمان با پیشروی گسترده رزمندگان انصارالله و ارتش یمن در جبهه‌های مختلف داخلی و خارجی این کشور، یگان موشکی و توپخانه‌ای نیز در یک ماه گذشته توانستند صدها شورشی را شکار کنند.

شبکه خبری «المسیرة نت» یمن اعلام کرد: یگان موشکی و توپخانه‌ای انصارالله در جبهه‌های داخلی و خارجی یمن در یک ماه گذشته موفق شدند 674 شورشی وابسته به ائتلاف «غربی، عربی و صهیونیستی» را در جبهه‌های مختلف داخلی و خارجی، کشته و زخمی کنند.

منابع میدانی اعلام کردند: بیشترین تلفات شورشیان در جبهه‌های استان‌های ساحلی غرب یمن، البیضاء، نهم، الجوف، نجران، جیزان و عسیر بوده است.

یگان موشکی انصارالله همچنین در یک ماه گذشته توانستند علاوه بر انهدام 45 خودروی نظامی شورشیان و نظامیان ائتلاف، ده‌ها انبار سلاح، تجهیزات و پایگاه‌های دشمن را منهدم کنند.

بر اساس اطلاعات منتشرشده، رزمندگان یمنی در این مدت از موشک‌های کوتاه بُرد و بُرد بلند «بدر 1، برکان، زلزال و …» استفاده کرده‌اند.

تعداد زیادی از پایگاه‌های نظامی و شرکت‌های نفتی عربستان از جمله «شرکت نفت آرامکو، پایگاه المستحدث و …» مورد هدف موشک‌های انصارالله قرار گرفتند و خسارت سنگینی را متحمل شدند.

رزمندگان یمنی در جبهه‌های «الجوف، حجه، نجران، عسیر، جیزان و …» با پشتیبانی یگان موشکی موفق شدند بخش‌های وسیعی از مناطق و پایگاه‌های دشمن را تحت کنترل خود در بیاوردند.

منابع میدانی اعلام کردند: یگان موشکی انصارالله در جبهه استان الحدیده نقش بسیار مؤثری را در قطع ارتباط شورشیان در مناطق ساحلی و انهدام کاروان دشمن ایفا کردند.

هزاران تن از نظامیان ائتلاف و شورشیان وابسته به آن‌ها در چهار سال گذشته توسط یگان موشکی و توپخانه‌ای انصارالله در جبهه‌های مختلف داخلی و خارجی یمن شکار شده‌اند.

انتهای پیام/ المسیرة نت

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد