صفحه اصلی » استان » اردستان » جنگ تمام عیار امریکا برای ایران هر روز بیشتر می شود/مهم ترین ابزار حکومت بر مردم رسانه است

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی:

جنگ تمام عیار امریکا برای ایران هر روز بیشتر می شود/مهم ترین ابزار حکومت بر مردم رسانه است

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی، گفت: برای انقلاب ما حرکت تازه شروع شده و جنگ تمام عبار آمریکا و ترامپ ملعون برای ایران هر روز بیشتر می شود و برای ممانعت کشورها با ایران هر روز هیئت های چند نفره به کشورهای مختلف سفر می کنند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۴ - جمعه ۱۳۹۷/۰۶/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سید صادق طباطبایی نژاد صبح امروز در سخنرانی دعای ندبه در مسجد جامع اردستان اظهار کرد: انقلاب ما بر اساس حکومت دینی توسط حضرت امام خمینی(ره) که جوانی خود را صرف درس خواندن شده بود در سال 42 آغاز شد.

وی افزود: ما در زمانی هستیم که شعبه ای از حکومت دینی حاکم است و در زمان امام زمان(عج) هم همین خواهد بود و قرار است شعبه ای از دین اجرا شود.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: حکومت دینی برای احقاق دینی خود مطالبه عمومی می خواهد که در زمان های مختلف این مطالبه گری بصورت های مختلف انجام شده است.

حجت الاسلام سید صادق طباطبایی نژاد با بیان این که برای اجرای حکومت اسلامی یک سری مشکلاتی وجود دارد که الآن هم شاهد آن هستیم، تصریح کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری حکومت دینی چهار مرحله دارد که مرحله اول آن انقلاب و مرحله بعدی اجرای حکومت دینی است که محقق نشده است.

وی تأکید کرد: انقلاب اسلامی تازه شروع شده و کشور ما جوانانی را برای احقاق این راه فدا کرده است و چه بهتر که انسان در این راه جان خود را فدا کند.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: برای انقلاب ما حرکت تازه شروع شده و جنگ تمام عیار امریکا و ترامپ ملعون برای ایران هر روز بیشتر می شود و در همین رابطه هر روز هیئت های چند نفره به کشورهای مختلف سفر می کنند.

حجت الاسلام طباطبایی نژاد تصریح کرد: حاکمیت رسانه ای دشمن خیلی زیاد بوده و مهم ترین ابزار حکومت کردن بر مردم هم همین رسانه هاست که امریکایی ها بیشترین درصد رسانه را در اختیار دارند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: وقتی 45 میلیون مردم ایران عضو تلگرام هستند، آنان خوراک فکری خود را بر بخشی از مردم تفهیم می کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد