صفحه اصلی » سیاسی » قوه قضائیه هنوز پاسخی به درخواست نمایندگان برای ممنوع الخروجی سیف نداده است

نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس:

قوه قضائیه هنوز پاسخی به درخواست نمایندگان برای ممنوع الخروجی سیف نداده است

نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس: از آن جایی که خانواده سیف در استرالیا زندگی می‌کنند، درخواست کردیم تا ممنوع‌الخروج شود و عملکردش در دستگاه قضا مورد بررسی قرار گیرد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۳ - جمعه ۱۳۹۷/۰۶/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ ابوالفضل ابوترابی با اشاره به این که حدود یک ماه پیش چند تن از نمایندگان در مکاتبه‌ای با رئیس قوه قضائیه خواستار ممنوع‌الخروج شدن ولی‌الله سیف، رئیس سابق بانک مرکزی شدند، اظهار کرد: متأسفانه ما در بانک مرکزی شاهد رانت‌ها و سوء مدیریت‌های زیادی بودیم که نتیجه آن را در بازار سکه و دلار مشاهده می‌کنیم.

نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این که لازم است عملکرد رئیس سابق بانک مرکزی مورد رسیدگی قرار گیرد، گفت: بر این اساس و از آن جایی که خانواده سیف در استرالیا زندگی می‌کنند، درخواست کردیم تا ممنوع‌الخروج شود و عملکردش در دستگاه قضا مورد بررسی قرار گیرد.

ابوترابی تصریح کرد: هدف ما از چنین درخواستی تنها سیف نیست؛ بلکه ما به دنبال آن هستیم که همه مسئولانی که در مظان اتهام هستند یا خانواده‌هایشان در خارج از کشور زندگی می‌کنند، ممنوع‌الخروج شوند تا به وضعیتشان رسیدگی شود.

ابوترابی با اشاره به این که ما این نامه را از طریق معاون پارلمانی رئیس قوه قضائیه ارسال کردیم، خاطر نشان کرد: هنوز پاسخی در این باره به ما واصل نشده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد