صفحه اصلی » ورزشی » سرپرست هیئت تکواندو استان اصفهان انتخاب شد

پس از استعفای فرهاد رستم شیرازی؛

سرپرست هیئت تکواندو استان اصفهان انتخاب شد

عضو سابق هیئت مدیره باشگاه سپاهان به عنوان سرپرست هیئت تکواندو استان اصفهان معرفی شد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۵ - شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ پس از استعفای فرهاد رستم شیرازی از ریاست هیئت تکواندو استان اصفهان، امروز حسین کفعمی به عنوان سرپرست این هیئت منصوب شد تا ظرف 3 ماه مقدمات برگزاری انتخابات هیئت تکواندو استان را فراهم کند.

کفعمی سابقه مدیرعاملی باشگاه ذوب‌آهن و عضویت در هیئت مدیره باشگاه سپاهان را در گذشته دارد.

فرهاد رستم شیرازی رئیس مستعفی هیئت تکواندو استان اصفهان 14 تیرماه 1394 و در حالی که در آن زمان ریاست کانون وکلای دادگستری استان اصفهان را بر عهده داشت، با یک رأی بیشتر از شهرام الله‌آبادی به عنوان رئیس هیئت تکواندو استان برگزیده شده بود.

این انتخابات در دور نخست و پس از انصراف چند کاندیدا، بین شهرام الله‌آبادی، فرهاد رستم شیرازی و فرامرز عیدی‌وند برگزار شد و به دلیل به حد نصاب نرسیدن آرا، با رقابت الله‌آبادی و رستم شیرازی به دور دوم کشیده شد.

در دور دوم رأی‌گیری فرهاد رستم شیرازی با کسب 9 رأی و در رقابتی نزدیک با شهرام‌ الله‌آبادی که 8 رأی کسب کرده بود، به عنوان رئیس هیئت تکواندو استان انتخاب شد.

گفتنی است، ریاست هیئت تکواندو استان اصفهان پیش از فرهاد رستم شیرازی بر عهده مصطفی رئیسی بود که او هم قبل از پایان دوران 4 ساله ریاست خود و در دی ماه 1393 از سمتش کناره‌گیری کرد.

با استعفای فرهاد رستم شیرازی هیئت تکواندو نیز به جمع هیئت‌های در انتظار برگزاری انتخابات شامل هیئت‌های دوومیدانی، سه‌گانه، وزنه‌برداری، گلف و کشتی استان اصفهان اضافه شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد