IMG_1175
۰۸:۳۰ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۱۸

با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان؛

برگزیدگان اولین جشنواره قرآنی ثقلین چادگان تجلیل شدند/ تصاویر

اولین جشنواره قرآنی ثقلین شهرستان چادگان با حضور ۵۹۹ نفر شرکت کننده خواهر و برادر در دو بخش شفاهی و کتبی برگزار شد که از این تعداد ۷۰ نفر حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌ الاسلام محمدعلی انصاری بعد از ظهر گذشته در مراسم اختتامیه اولین جشنواره قرآنی ثقلین چادگان، اظهار کرد: پناه بردن به قرآن و استفاده از هدایت آن یگانه راه دور شدن از مصائب و سختی‌ها است و لازم است، این نکته را هم مردم و هم مسئولان مدنظر داشته باشند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر لزوم استفاده از دستورات قرآن تصریح کرد: خداوند قرآن را وسیله هدایت معرفی کرده است و دستورات دین نیز که از جانب پیامبر و ائمه معصومین علیهم السلام به ما رسیده نیز دیگر ابزار هدایت بشر است.

وی با اشاره به اثر شفابخش قرآن خاطرنشان کرد: قرآن کریم با اثر شفابخشی خود مشکلات و بیماری‌های مادی و معنوی انسان و جامعه را برطرف می‌کند و این کتاب بهترین نسخه برای برون رفت از تهاجم فرهنگی است.

حجت‌ الاسلام انصاری ادامه داد: از این رو تعلیم قرآن و مفاهیم والای آن در دستور کار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به تبع آن ادارات کل استان‌ها و ادارات شهرستان قرار گرفته است.

در پایان این مراسم از 70 نفر برگزیده اولین جشنواره قرآنی ثقلین در شهرستان چادگان تجلیل شد.

انتهای پیام