صفحه اصلی » اجتماعی » مدیر جدید امور برق شهرستان نایین معرفی شد

انتصاب؛

مدیر جدید امور برق شهرستان نایین معرفی شد

حسین پوربافرانی به عنوان مدیر جدید امور برق شهرستان نایین معرفی شد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۷ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ در جلسه ای که با حضور فرماندار نایین ، قائم مقام مدیرعامل برق استان اصفهان، معاون منابع انسانی شرکت برق استان اصفهان و بخشدار مرکزی نایین برگزار شد از زحمات علی اصغر معمار مقدم مدیر سابق امور برق نایین که به افتخار بازنشستگی نائل گشته تقدیر و حسین پوربافرانی به عنوان مدیر جدید امور برق شهرستان نایین معرفی شد.

فرماندار نایین در این جلسه گفت: از جمله مهم ترین دستگاه های خدمات رسان در سطح شهرستان که اهمیت زیادی برای خدمات دهی سایر دستگاه ها و به نحوی یکی از مهم ترین زیرساخت های صنعت و تولید است مدیریت امور برق شهرستان می باشد.

محمود جمالی خاطر نشان کرد: همواره مدیریت برق استان و نایین در جهت حفظ تولید و اشتغال در دریافت مطالبات خود از واحدهای صنعتی همراهی لازم را داشته اند.

جمالی در پایان گفت: در دوران بازنشستگی برای آقای معمار مقدم آرزوی صحت و شادکامی و برای مدیر جدید امور برق نایین آقای پوربافرانی که سابقه ای درخشان در مدیریت برق شهرستان خور و بیابانک از خود به یادگار گذاشته آرزوی توفیق روز افزون می کنیم.

وی از زحمات اسماعیل محمد نصیری که مدتی کوتاه سرپرست امور برق نایین بود نیز تشکر کرده و انتصاب وی را به عنوان کفیل امور برق شهرستان خور و بیابانک تبریک گفت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد