صفحه اصلی » مقاومت » برگزاری رزمایش سپاهیان محمد رسول الله (ص) در نایین

فرمانده سپاه نایین خبر داد؛

برگزاری رزمایش سپاهیان محمد رسول الله (ص) در نایین

فرمانده سپاه نایین گفت: برگزاری رزمایش سپاهیان محمد رسول الله (ص) ۲ در این شهرتداعی‌کننده خاطرات اعزام سپاهیان محمد رسول الله(ص) به مناطق جنگی در دوران دفاع مقدس است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۱ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ مسعود اکبری در  گفتگو  با خبرنگاران اظهار کرد: دشمنان اسلام امروزه سعی می کنند در نظام محاسباتی یک ملت تغییر ایجاد کنند و این را بارها سرمداران استکبار جهانی در راس آن ها آمریکا، گفته اند که می خواهند با نفوذ در مردم تغییر رفتار ایجاد کنند.

وی افزود : هدف دشمن بعد از چند دهه جنگ های سخت، نرم و اقتصادی این است که می خواهد به خیال خام خود میوه جداکردن مردم از نظام را برچیند  درصورتی که بسیج چون بدنه مردمی دارد و به رغم همه توطئه و تهدید ها ثابت می کند که  هنوز بسیجیان و مردم در صحنه هستند.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج نایین با اعلام خبر برگزاری رزمایش سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) ۲ اظهار کرد: از اهداف نمایش اقتدار عاشورایی، حمایت از انقلاب، نظام، آرمان های انقلاب و اینکه بسیجی باید در وسط میدان حضور داشته باشد و مهمتر از همه پشتیبان ولی فقیه زمان هستند.

اکبری تصریح کرد:  نکته بسیار مهمی که امروز در سراسر استان شاهد برگزاری رزمایش ها هستیم این است که هنوز سپاهیان محمدی هستند که در صحنه حضور پیدا کنند و از نظام، انقلاب دفاع کنند چرا که امروز مهمترین ابزار قدرت نظام مردم هستند و دشمن درصدد ایجاد فاصله مردم از نظام و در نهایت اینکه مردم را به وسیله تبلیغات شوم خود مجبور کنند انگشت اتهام را به سمت نظام، رهبری و دولت بگیرند

وی بیان  کرد: رزمایش اقتدار سپاهیان محمد رسول الله (ص) ۲ روز چهارشنبه ۲۱ شهریورماه با حضور ۲۵۰ نفر از بسیجیان گردان های بیت المقدس دو حوزه مقاومت شهید مطهری و آیت الله نایینی شهرستان به صورت ستون کشی تا آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی (ع) با فراخوانی به صورت انسجام انجام می شود که صبحگاه مشترک ، سخنرانی و  مداحی به مناسبت دومین روز ماه محرم از برنامه های آغازین این رزمایش خواهد بود.

اکبری در ادامه با اشاره به بازسازی اعزام رزمندگان به جنگ افزود : پس از اتمام برنامه ها در امامزاده سلطان سیدعلی (ع) سپاهیان حضرت محمد (ص) همانند رزمندگانی که در سال ۱۳۶۵ عازم جبهه های نبرد حق علیه باطل شدند به اردوگاه قدس اعزام  می شوند.

فرمانده سپاه نایین گفت: تاکتیک های عملیاتی، نشست بصیرتی، برنامه های فرهنگی، راهپیمایی شبانه و ضد استقرار از برنامه هایی است که در این رزمایش به توسط بسیجیان به نمایش گذاشته می شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه  راهکارعملیاتی برای مقابله با جنگ اقتصادی داشتن روحیه جهادی است ، تصریح کرد : امروز بسیج ابزارهایی دارد که داشتن روحیه جهادی در طرح های بومی و محلی ، شناسایی ، رصد ومبارزه با احتکار کنندگان از برنامه های عملیاتی برای مقابله با جنگ اقتصادی است و  اجازه نمی دهد احتکار کنند همین که چشم بیدار بسیج است و این راهکار ها امروز عملیاتی می شود توانسته مردم را با تبیین و روشنگری ها و دشمن شناسی در صحنه نگه دارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد