مسئول گروه جهادی منتظران ظهور بسیج دانشجویی شهید همت با تشریح برخی از فعالیت های انجام شده در این اردو گفت: دانشجویان بسیجی این واحد پس از تجدیدعهد و میثاق با شهدای گمنام آرمیده در دانشگاه با عزمی جهادی و نیتی خالص برای هجرت به سوی اعتکافی پویا رهسپار روستای محروم و دورافتاده گشنیزجان شدند.

این گروه شامل ۱۵نفر از برادران بسیجی دانشگاه و ۱۵نفر از متخصصان در امر عمران و آبادانی از بسیج محلی در مجموع ۳۰نفر بود که مشغول به فعالیت در زمینه های عمرانی ، فرهنگی و مذهبی شدند.

محمدجواد نظام زاده اظهار کرد: فعالیت های بسیار مهم عمرانی که در مسجد جامع روستای گیشنیزجان انجام شد شامل احداث راهرو برای انباری و سرویس بهداشتی، سرامیک کاری و زیباسازی حسینیه و ستون های آن، حفر چاه فاضلاب، لوله کشی آب سرویس بهداشتی، برق کشی و کف سازی قسمتی از حیاط مسجد بود.

فعالیت های فرهنگی از قبیل دیوارنویسی و زیبا سازی مدرسه عصمت گشنیزجان و رنگ آمیری مهدکودک روستا، پخش فیلم های سینمایی محمد رسول الله (ص) و جشنواره عمار در مسجد جامع مخصوص برادران و پایگاه بسیج مخصوص خواهران و برگزاری حلقه صالحین روزانه ویژه جهادگران بود.

فعالیت های مذهبی که اعم از برگزاری نماز جماعت های یومیه در مسجد جامع روستا، برگزاری زیارت پرفیض عاشورا و روضه خوانی توسط مداحان گروه جهادی در طول اردو بود برگزار شد.

نظام زاده افزود: جهادگران پس از اتمام اردو به دیدار شهید والا مقام مدافع حرم محسن حججی رفتند و پیمان خویش را با آن شهید بی سر تازه کردند.

انتهای پیام