صفحه اصلی » اقتصادی » چند ساعت کارگری عاشقانه برای خدمت‌رسانی در «شیفت ایثار»

جنبشی که برای احیای تولید داخلی آغاز شد؛

چند ساعت کارگری عاشقانه برای خدمت‌رسانی در «شیفت ایثار»

رئیس بسیج کارگری استان اصفهان گفت: «شیفت ایثار» رزمایش اختصاصی خدمت رسانی بسیج کارگری است که معمولا اعضای بسیج کارگری از چند ساعت تا یک شیفت کاری را در محل کار خود بدون دست­مزد و ایثارگرانه کار می‌کنند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۶ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ رزمایش خدمت‌رسانی ویژه سازمان بسیج کارگری تحت عنوان «شیفت ایثار» امروز در شرکت‌های صنعتی و تولیدی استان اصفهان برگزار می‌شود.

محمدعلی محرابی در این زمینه با بیان اینکه عنوان شیفت ایثار یکی از برنامه‌های سازمان بسیج کارگری است که معمولا اعضای بسیج کارگری از چند ساعت تا یک شیفت کاری را در محل کار خود بدون دست­مزد و ایثارگرانه کار می‌کنند، اظهار کرد: این عنوان حدود 2 سال است که در برنامه‌های بسیج کارگری گنجانده شده است.

وی با اشاره به رزمایش‌های خدمت‌رسانی، رزمی و اردوهای جهادی از 9 الی 29 شهریور ماه، اذعان کرد: «شیفت ایثار» رزمایش اختصاصی و ویژه خدمت رسانی سازمان بسیج کارگری است.

رئیس بسیج کارگری استان اصفهان با بیان اینکه چند شرکت را به طور مشخص داریم که پایگاه‌های بسیج کارگری آن‌ها پیگیر اجرای «شیفت ایثار» هستند، تصریح کرد: با این وجود از تمامی شرکت‌های تولیدی که پایگاه بسیج دارند خواسته شده این برنامه را اجرا کنند.

وی با بیان اینکه به عنوان مثال از میان حدود 14 هزار کارگر ذوب‌آهن، 5 هزار نفر عضو بسیج کارگری هستند که بالغ بر هزار نفر آن‌ها در یک روز در برنامه «شیفت ایثار» شرکت می‌کنند، اضافه کرد: همچنین حدود 600 نفر از کارگران شرکت پلی‌اکریل ایران و یک هزار و 500 نفر از کارگران شرکت فولاد مبارکه نیز در این رزمایش شرکت می کنند.

محرابی خاطر نشان کرد: با توجه به نیاز و تشخیص مدیریت شرکت‌ها، «شیفت ایثار» در عرصه‌های مختلفی همچون تعمیر و نگهداری، فنی مهندسی، جمع‌آوری ضایعات، ایمنی و بهداشت و حوزه‌های مختلف تخصصی کارگران انجام می‌شود.

وی یادآور شد: همچنین ارائه ابتکارات و خلاقیت‌های بسیجیان به مجموعه‌ها از دیگر عرصه‌های این رزمایش خواهد بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد