صفحه اصلی » مقاومت » برخی می خواهند از قطار انقلاب پیاده شوند و دلیل انحراف خود را گردن انقلاب بیندازند/ آمریکا هر روز «ذلیل‌تر» از دیروز

جانشین فرمانده قرارگاه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه:

برخی می خواهند از قطار انقلاب پیاده شوند و دلیل انحراف خود را گردن انقلاب بیندازند/ آمریکا هر روز «ذلیل‌تر» از دیروز

جانشین قرارگاه سید الشهدا(ع) اصفهان گفت: امروز ایران در منطقه و دنیا حرف های زیادی برای گفتن دارد و ایران از لحاظ نظامی به پیشرفت های زیادی دست یافته که به عنوان تهدید برای استکبار جهانی به حساب می آید.

تاریخ انتشار: ۲۰:۲۵ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار عبدالله عرب پور امروز در رزمایش عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله(ص) شرق شهرستان اصفهان با اشاره به این که جبهه حق و باطل همیشه در مقابل هم بوده اند، اظهار کرد: مذاکره بین شیطان و جبهه حق هیچ معنایی ندارد مگر اینکه یک طرف دست از اهدافش بردارد و به طرف مقابل متمایل شود.

جانشین فرمانده قرارگاه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که منافقین در ردیف بدترین دشمنان، قلمداد می شوند، افزود: امام حسین(ع) به دست منافقین شهید شدند، کسانی که به زبان ادعای دوستی با پیامبر(ص) را داشته و در عمل فززند زهرا(س) را به شهادت رساندند و امروز نیز در جامعه ما برخی از انقلاب بریده و به تابعیت شیطان درآمده اند.

وی همچنین با تأکید بر این موضوع که فلسفه وجودی انقلاب اسلامی مبارزه با کفر و استکبار جهانی است، گفت: عده ای به جامعه القا می کنند که انقلاب از راه خودش منحرف شده است و نباید به سوریه و عراق کمک کرد و یا مشکلات را به پای نظام می گذارند، ولی باید گفت که این افراد خودشان می خواهند از قطار انقلاب پیاده شوند و به این دلیل انحراف خود را به انقلاب اسلامی نسبت می دهند.

سردار عرب پور در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: انقلاب اسلامی حاصل کودتای نظامی ها و یا جناح سیاسی و حرکت روشنفکران نبود، بلکه انقلاب اسلامی یک انقلاب دینی است که علم آن را مرجع تقلید شیعه بلند می کند و مبلغان این انقلاب روحانیون هستند و به این دلیل دشمن در اوایل انقلاب، دست به ترور گسترده انقلابیون و روحانیت زد.

وی ادامه داد: مساجد، هیئت ها، حسینیه ها و آستان مقدس امامزادگان از مراکز پشتیبانی انقلاب اسلامی هستند؛ نه سینما و ورزشگاه که برخی دائما از آن صحبت می کنند.

جانشین فرمانده قرارگاه سید الشهدا(ع) اصفهان با تأکید بر این که ولی فقیه به عنوان ضامنی برای جلوگیری از انحراف انقلاب در صدر نظام است، افزود: اگر ولی فقیه نبود، لغزش برخی مسئولان از همان سال های پیروزی انقلاب اسلامی تا این زمان، انقلاب را دچار انحراف می کرد ولی به درستی می بینیم که ولایت فقیه هر زمان که توطئه ای بر علیه انقلاب بود، مقتدرانه جلوی آسیب به انقلاب را گرفتند و اجازه ندادند، انقلاب اسلامی به بیراهه برود.

وی همچنین ابراز کرد: دشمن از انقلاب اسلامی واهمه داشت و به این دلیل از ابتدا تا کنون قصد آسیب به کشور را در سر می پروراند ولی متاسفانه عده ای برای جوانان وضعیت سال های قبل از انقلاب را گل و بلبل می خوانند و قصد دارند جوان را از انقلاب جدا کنند و این در حالی است که قبل از انقلاب بهاییت در کشور حاکمیت داشت و اسرائیلی ها همه کاره جامعه بودند و اگر انقلاب نشده بود امروز قوانین بهاییت در کشور اجرا می شد.

سردار عرب پور خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران جلوی حرکت یهودیت را گرفت وگرنه یهود قصد نفوذ بر پیکره کشور را داشت و حتی به محض پیروزی انقلاب هر توطئه ای اعم از جنگ روانی، فرهنگی و اخلاقی را بر علیه ایران به راه انداخت و به این دلیل می گوییم که فلسفه به وجود آمدن انقلاب اسلامی ایران مبارزه با کفر جهانی است.

وی با اشاره به این که نفوذ، خیانت و ندانم کاری ها باعث بروز مشکلات می شود، گفت: برخی در کشور این وضعیت را به وجود آورده و از طرفی به مردم می گویند به خیابان ها بریزید و در جایی دیگر از رهبری درخواست نوشیدن جام زهر و قبول مذاکره با آمریکا را می کنند ولی باید به این افراد گفت که مگر از اهداف خود دست برداشته ایم و یا آمریکا ایران را به رسمیت شناخته که این درخواست را مطرح می کنید.

جانشین قرارگاه سید الشهدا(ع) اصفهان در ادامه خاطرنشان کرد: آمریکا امروز ذلیل تر از 40 سال گذشته است و مدام بدعهدی خود و درگیری با کشورهای دیگر حتی کانادا، اتحادیه اروپا، روسیه، ترکیه و چین را به اثبات رسانده است؛ پس چطور برخی حرف از مذاکره با دشمن قسم خورده انقلاب اسلامی ایران را می زنند.

وی افزود: آمریکا اگر رقیبش را ضعیف دید، حملات ددمنشانه خود را قوی تر می کند و این تجربه در عراق به اثبات رسید، زیرا در ذات آمریکا رحم نیست و چطور ممکن است حامیان اصلی داعش، سر صلح با کشورهای اسلامی را داشته باشند.

سردار عرب پور ادامه داد: امروز ایران در منطقه و دنیا حرف های زیادی برای گفتن دارد و ایران از لحاظ نظامی به پیشرفت های زیادی دست یافته که به عنوان تهدید برای استکبار جهانی به حساب می آید و باید گفت که دشمن می داند که راه اندازی جنگ در منطقه به نابودی اسرائیل منتهی می شود.

وی با اشاره به اینکه حرکت انقلاب به خوبی ادامه دارد، اذعان کرد: انقلاب اسلامی راهش را به درستی می پیماید ولی برخی که خودشان قصد پیاده شدن از قطار انقلاب را دارند و حتی برخی فرزندانشان در خارج از کشور زندگی می کنند و هر روز بهانه می تراشند که چرا می گوییم مرگ بر آمریکا!

جانشین قرارگاه سید الشهداء(ع) اصفهان با اشاره بر اخلاص بسیجی های حاضر در رزمایش، تصریح کرد: بسیجی ها نشان دادند که مثل آهن آب دیده در میدان هستند و با بصیرت و هوشیاری و اطاعت از ولی فقیه زمان، انشاالله مقدمه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) هستند.

سرهنگ حسن عجمی هم امروز در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) شرق شهرستان اصفهان، با بیان اهداف رزمایش اظهار کرد: بسیجیان با حضور با اقتدار خود اعلام کردند که بسیج آمادگی این را دارد که به نظام و دولت با تمام توان و ظرفیت بزرگ خود کمک حال نظام و دولت و انقلاب باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع) افزود: بسیج نشان داد که به فرموده رهبر معظم انقلاب، بن بست در اقتصاد کشور نداریم و باید همه کمک کنند که مشکلات داخل کشور حل شود.

وی با بیان اینکه دشمن از توان بسیجیان واهمه دارد، گفت: دشمن از توان جوانان کشور واهمه دارد و به این دلیل قصد دارد که جنگ اقتصادی را به عنوان حربه ای دیگر در کشور به راه اندازد تا مردم را از این طریق دچار مشکل کند ولی مگر نمی داند که این نظام 40 سال است در تحریم بوده و با این وجود مردم همیشه پای نظام و انقلابشان ایستاده اند.

سرهنگ عجمی بیان کرد: مردم بصیر و آگاه هستند و اگر اشتباهی در کشور است پای نظام و انقلاب نمی نویسند و ایستاده اند تا انقلاب به سمت و سوی پیشرفت بیشتر حرکت کند.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا دشمن همیشگی این نظام است و بد عهدی این استکبار جهانی به همگان ثابت شده است و از این رو ما مذاکره با آمریکا را نمی پذیریم و قطعا از دید همه ما بسیجیان و ملت بصیر ایران، هرگونه مذاکره با آمریکا منتفی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد