صاحب نیوز

رزمایش 8

فرمانده سپاه نایین:

رزمایش اقتدار عاشوراییان سپاهیان محمد(ص) در نایین برگزار شد

فرمانده سپاه نایین گفت: رزمایش اقتدار عاشوراییان سپاهیان محمد ص 2 با حضور گردان های بیت المقدس در نایین برگزار شد.

کدخبر: 912474
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ @ ۱۰:۱۵


به گزارش صاحب نیوز؛ مسعود اکبری در تشریح رزمایش اقتدار عاشوراییان سپاهیان محمد ص 2عنوان کرد: این رزمایش باحضور گردان های بیت المقدس، نیروهای بسیج ادارات. کارگری و اصناف و دانش آموزی برگزارشد.

وی افزود: این برنامه با حضور پر شور و ستون کشی گردان ها در سطح شهر نایین و اجرای صبحگاه و با سخنرای فرمانده سپاه و امام جمعه و اعزام و بدرقه بسیجیان گردان های بیت المقدس در سطح شهر توسط مسئولان و ستون کشی خودرویی به سمت اردوگاه و با برنامه های متنوع بصیرتی وسخنرانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه، نماینده و فرماندار و همچنین برنامه های تاکتیکی در اردوگاه قدس برگزار شد.

فرمانده سپاه نایین افزود: این حضور پرشور بسیجیان و مسئولان و اعلام آمادگی همه جانبه حضور در تمامی میادین مورد نیاز انقلاب یادآور حضور آگاهانه مردم همیشه در صحنه و اعزام سپاهیان محمد(ص) در دوران هشت سال دفاع مقدس بود و موجب ایجاد امید در دل مردم و یاس و نامیدی دشمن از سال ها جنگ نرم و اقتصادی علیه مردم و انقلاب شد.

وی با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس گفت: بسیج یک تفکر است و این تفکر باید در عرصه‌های مختلف جامعه بروز و ظهور کند، چنانچه ما می‌بینیم این تدبیر امام راحل(ره) عظیم‌الشأن علاوه بر به کارگیری ظرفیت بزرگ مردمی در زمینه‌های مختلف و مورد نیاز انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران الگوی شفابخش کشورهای منطقه شد و با ایجاد سد بزرگ و مقاوم در برابر ایادی استکبار و دسیسه‌های دشمنان اسلام، تاریخ نوینی را برای کشورهای اسلامی منطقه رقم زد.

انتهای پیام