صفحه اصلی » مقاومت » برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) در نطنز+ تصاویر

همزمان با سراسر کشور انجام شد؛

برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) در نطنز+ تصاویر

فرمانده سپاه نطنز با بیان این که این رزمایش با حضور ۱۲۰ نفر از بسیجیان گردان بیت المقذس از صبح دیروز شروع شده و تا امروز ادامه دارد، گفت: مقابله با جنگ روانی دشمن با حضور بسیجیان در سطح شهر، نمایش قدرت و اقتدار نیرو‌های انقلابی، و سازمان‌ دهی و تلاش برای هماهنگی روزافزون بسیجیان برای مقابله با نقشه های دشمنان از اهداف دیگر برگزاری این رزمایش است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۴ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین خدامیان صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: مرحله دوم رزمایش عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) همزمان با سراسر کشور به مدت دو روز با شعار «وحدت، ایستادگی و پیشرفت» و با هدف امید آفرینی روحیه بخشی و انسجام بخشی به بسیجیان با عنوان ارکان اقتدار و امنیت مردم پایه در نطنز برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نطنز افزود: ایجاد شرایط مناسب برای فرماندهان پایگاه ها و حوزه های بسیج، ایجاد آمادگی در فرماندهان بسیج، چک کردن ادوات و مهماتی که در اختیار بسیجیان است، ایجاد هماهنگی و ارائه الگوی مناسب ارتباطی بین نیروها، بالا بردن میزان هوشیاری و آمادگی لازم در بین بسیجیان، پدافند غیرعامل جهت کاهش آسیب، بهره‌گیری از ساماندهی ارتباطی مناسب و استفاده از حداکثر توان و امکانات شهرستان از سایر اهداف رزمایش محمد رسول‌الله (ص) است.

وی با بیان این که این رزمایش با حضور ۱۲۰ نفر از بسیجیان گردان بیت المقذس از صبح دیروز شروع شده و تا امروز ادامه داشت، گفت: مقابله با جنگ روانی دشمن با حضور بسیجیان در سطح شهر، نمایش قدرت و اقتدار نیرو‌های انقلابی، و سازمان‌ دهی و تلاش برای هماهنگی روزافزون بسیجیان برای مقابله با نقشه های دشمنان از اهداف دیگر برگزاری این رزمایش است.

خدامیان همچنین از برگزاری رزمایش محمد رسول الله(ص) گردان های بیت المقدس به صورت ناحیه ای و منطقه ای توسط سپاه ناحیه نطنز با استعداد دو گردان عملیات بیت المقدس در محل اردوگاه قدس سپاه در روزهای پانزدهم و شانزدهم شهریورماه با نام شهید نوید صفری خبر داد.

وی خاطر نشان کرد: آموزش سناریوی رزمایش، برگزاری کلاس توجیهی حفاظت اطلاعات و آموزش کنترل معابر وصولی و دفاع از مراکز حساس به صورت تمرینی توسط بسیجیان، تحت یک عملیات به عنوان کوی و برزن همزمان با اجرای نشست های یصیرتی و فرهنگی از مهم ترین برنامه های برگزار شده در رزمایش شهید صفری بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد