صفحه اصلی » مقاومت » دشمن از سوی سپاه پاسداران ضربه‌های اساسی خورده است/ ناامیدی دشمنان از تغییر نظام در ایران اسلامی

فرمانده سپاه مبارکه در حاشیه رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله(ص):

دشمن از سوی سپاه پاسداران ضربه‌های اساسی خورده است/ ناامیدی دشمنان از تغییر نظام در ایران اسلامی

فرمانده سپاه شهرستان مبارکه گفت: رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله (ص) شهرستان مبارکه در قالب سه گردان با حضور ۷۰۰ بسیجی در حال برگزاری است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۷ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۲۲

محمد نصر اصفهانی در حاشیه رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله (ص) در گفتگو با صاحب نیوز با بیان اینکه یکی از اهداف برگزاری این رزمایش ایجاد وحدت بین نیروهای انقلابی و بسیجی است، اظهار کرد: امیدوار کردن مردم به‌ نظام اسلامی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران دیگر هدف این رزمایش است چرا که مردم وقتی می‌بینند که این جوانان در قالب گردان‌های بیت‌المقدس در شهرستان حضور و برای دفاع از انقلاب آمادگی دارند، امیدوار می‌شوند.

فرمانده سپاه شهرستان مبارکه گفت: دشمنان امروزه به دنبال تزلزل در اعتقادات مردم به‌خصوص نظام اسلامی و باورهای انقلابی است که این‌گونه رزمایش‌ها می‌تواند مردم را دلگرم کند که بسیجیان مقتدری داریم تا در مواقع لازم از اسلام و انقلاب دفاع کنند.

وی یکی از اهداف این رزمایش را ناامیدی دشمنان از تغییر نظام در ایران اسلامی عنوان کرد و افزود: دشمن به دنبال این است که با فشارهای خود از لحاظ اقتصادی و با همراهی جنگ تبلیغاتی در نظام اسلامی تغییر ایجاد کند و فشار بیاورد تا ملت ایران از اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی عقب‌نشینی کنند.

فرمانده سپاه مبارکه با اشاره به اینکه رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله (ص) با حضور ۷۰۰ بسیجی در قالب سه گردان در شهرستان مبارکه در حال برگزاری است، ادامه داد: در اولین روز این رزمایش صبحگاه اقتدار با حضور مسئولان در میدان صبحگاه سپاه مبارکه برگزار شد و گردان‌های بیت‌المقدس در خیابان‌های اصلی شهرهای شهرستان رژه رفتند.

وی افزود: آموزش‌ها و تمرینات تاکتیکی مقابله با اغتشاشات، جنگ شهری دشمن و عملیات روانی، از جمله مواردی است که بسیجیان برای آمادگی لازم در این رزمایش می‌بینند.

نصر اصفهانی با اشاره به دشمنی‌ها و جوسازی‌هایی که علیه سپاه می‌شود، بیان کرد: تخریب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مشخص می کند که این نهاد انقلابی توانسته به اهداف خود دست پیدا کند و دشمن از سوی آن ضربه‌های اساسی خورده است و به همین دلیل به دنبال تخریب سپاه در تبلیغات و رسانه‌های خود هستند.

وی با تأکید بر اینکه سپاه در مرزهای آبی و خاکی در شمال غرب و جنوب شرق مقابل گروهک‌هایی که می‌خواهند به خاک ایران نفوذ پیدا کنند و کشور را دچار ناامنی کنند ایستادگی کرده است، ادامه داد: نمونه آخر ایستادگی و اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، انهدام پایگاه تروریست‌ها در کردستان عراق بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!