صفحه اصلی » اجتماعی » اختصاص 50 میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز مدارس اردستان/ کمک 8 میلیارد ریالی خیران برای تکمیل پژوهش‌سرای دانش‌آموزی

مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان خبر داد؛

اختصاص 50 میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز مدارس اردستان/ کمک 8 میلیارد ریالی خیران برای تکمیل پژوهش‌سرای دانش‌آموزی

مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان گفت: 50 میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز و نوسازی مدارس اردستان در نظر گرفته شده است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۸ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد حسین سجاد پیش از ظهر امروز در بازدید از طرح های عمرانی آموزش و پرورش اردستان، اظهار کرد: دو مدرسه در مجموعه مسکن مهر اردستان شامل 9 کلاس در دو دوره تحصیلی با مشارکت مبلغ 20 میلیارد ریالی یک خیر نیک اندیش احداث و تحویل خواهد شد.

وی با بیان اینکه در خصوص تجهیز، جایگزینی مدارس فرسوده با مدارس جدید، آسفالت و استاندارد سازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی مدارس شهرستان اردستان بودجه ای در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: مبلغ 50 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده که این اعتبارات در موعد مقرر برای تجهیز و نوسازی مدارس اردستان هزینه خواهد شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان تاکید کرد: برای تکمیل عملیات احداث مدرسه زینب بیگم اردستان با 900 متر زیربنا شامل 9 کلاس و پیشرفت فیزیکی 80 درصد سه میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده که پیش بینی می شود این طرح تا پایان آبان ماه تکمیل و به بهره برداری برسد.

وی خاطرنشان کرد: پژوهش سرای دانش آموزی زواره نیز در بهمن ماه امسال به بهره برداری خواهد رسید که در این طرح آورده خیران هشت میلیارد ریال است که سهمی را هم دولت پرداخت می کند و تجهیز آن هم از اعتبارات دولتی انجام خواهد شد.

سجاد تصریح کرد: همچنین دو واحد آموزشی 9 کلاسه در روستای تلک آباد زواره که سال ها قبل شروع شده به بهره برداری خواهد رسید که برای ساخت این دو واحد آموزشی اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال از محل منابع دولتی هزینه شده که با بهره برداری از آنها نگرانی اهالی روستای مذکور برطرف خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد