صفحه اصلی » سیاسی » قوه قضاییه با قدرت و اقتدار با اخلالگران اقتصادی برخورد کند/ گرانفروشی و احتکار تدبیر عده‌ای بی‌انصاف در سودجویی از مایحتاج مردم است

امام جمعه موقت اصفهان:

قوه قضاییه با قدرت و اقتدار با اخلالگران اقتصادی برخورد کند/ گرانفروشی و احتکار تدبیر عده‌ای بی‌انصاف در سودجویی از مایحتاج مردم است

امام جمعه موقت اصفهان گفت: گرانفروشی و احتکار تدبیر عده‌ای بی‌انصاف در سودجویی از مایحتاج مردم است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۶ - جمعه ۱۳۹۷/۰۶/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید‌مجتبی میردامادی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اصفهان با توصیه خود و همگان به رعایت تقوای الهی، اظهار داشت: امام علی (ع) به فرزند خود توصیه می‌کنند دنیا دریای عمیقی است که بسیاری از مردم را در خود غرق کرده است کشتی خود را روی تقوا قرار بده تا نجات یابی.

وی با بیان اینکه اگر کار را برای خدا انجام دهیم و نافرمانی او را نکنیم با هیچ مشکلی مواجه نخواهیم شد، ادامه داد: روز عاشورا نمایشگاه انسانی است که اسیر دنیا و مادیات می‌شود و به جایگاه‌های پستی می‌رسد تا جایی که طفل 6 ماهه را هم به قتل می‌رساند؛ امروز هم در دنیا شاهد چنین اعمال جنایت‌باری هستیم کسی که مدعی خادم‌الحرمین هست هر چه بمب آمریکایی و انگلیسی است بر سر مردم مظلوم یمن می‌ریزد و کودک و زنان یمنی را به کشتن می‌دهند.

خطیب موقت نماز جمعه اصفهان با اشاره به تشییع 135 شهید در روز گذشته، خاطرنشان کرد: مردم با حضور خود ایثارگری و رشادت شهدایمان را گرامی داشتند و قدر می‌دانند؛ اما امروز عده‌ای بی‌انصاف تمام ذکر، فکر و تدبیرشان فقط در سودجویی از طریق گران کردن و احتکار مایحتاج مردم است.

وی تصریح کرد: کسانی که دنیاپرست هستند و برای رسیدن به منافع دنیوی از هیچ جنایتی فروگذاری نمی‌کنند؛ همانطوری که در چند ماه اخیر دیدیم برای رسیدن به منافع شخصی چه بر سر مردم آوردند.

میردامادی با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری اظهار داشت: آمریکایی‌ها چهل سال هست می‌خواهند ریشه انقلاب اسلامی را بکنند ولی ما بالعکس شاهد رشد انقلاب اسلامی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر همه خواسته آمریکایی‌ها را هم اجابت کنیم باز عقب نمی‌نشینند چرا که آن‌ها تاب تحمل قدرت اسلام را ندارند.

خطیب‌موقت نماز جمعه اصفهان با بیان اینکه روح جهادی مردم، دشمن را شکست داده است، گفت: آنها از جنگ نظامی رویکرد خود را تغییر داده‌اند چرا که از توان بالای بازدارنده نظامی ما آگاه هستند.

وی ادامه داد: دشمن رویکرد خود را به جنگ فرهنگی و اقتصادی علیه انقلاب اسلامی تبدیل کرده است؛ خطر جنگ فرهنگی به مراتب از جنگ نظامی بالاتر است؛ در این بعد هر چه توان دارند در حال سرمایه‌گذاری در کشور ما هستند.

میردامادی خطاب دستگاه قضا تصریح کرد: از قوه قضاییه می‌خواهیم با قدرت، سرعت و شدت و در عین حال با عدالت با اخلالگران اقتصادی برخورد کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد