ImageThumb2
۱۴:۳۹ - شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۲۴

مدیر اداره ورزش و جوانان شرق اصفهان:

شناخت استعداد جوانان، هدف برگزاری مسابقات شطرنج است

مقداد جمشیدی با اشاره به برگزاری مسابقات شطرنج در شهر حسن آباد، گفت: هدف از برگزاری مسابقات شطرنج شناخت استعدادهای جوانان و پیشکسوتان خوش فکر است.

به گزارش صاحب نیوز؛ پنجمین دوره از مسابقات شطرنج پیش از ظهر امروز در شهر حسن آباد برگزار شد.

مدیر اداره ورزش و جوانان در این باره اظهار کرد: پنجمین دوره از مسابقات شطرنج با شرکت ۱۴ نفر از دوست داران این بازی فکری از شهر حسن آباد و روستاهای تابعه برگزار شد.

مقداد جمشیدی با اشاره به هدف از برگزاری این مسابقات، افزود: هدف از برگزاری این مسابقه شناختن استعدادهای جوانان و پیشکسوتان خوش فکر منطقه بوده و امید است با شناسایی این استعدادها بتوانیم تیمی را تشکیل دهیم و با شهرستان های دیگر مسابقه ای داشته باشیم.

وی در ادامه با اشاره به تعداد بازی ها و نتایج این دوره از مسابقات گفت: ۵۸ بازی در این دوره بین شرکت کنندگان برگزار شد و در نهایت مقام اول را محمد صادقی مسلم به دست آورد.

مدیر اداره ورزش و جوانان شرق اصفهان خاطرنشان کرد: نگاه ما باید به سوی ورزش جوانان و ارتقا ان حرکت کند تا بتوان شادابی و نشاط سالم را به جوانان شرق اصفهان هدیه کنیم.

وی با تاکید بر این که ورزش حسن آباد طی دو سال گذشته به خوبی به مرز پیشرفت رسیده است، تصریح کرد: همه مسئولان ورزشی باید به این امر واقف باشند که بهترین و موثرترین زمان جوانان در اوقات فراغت به برنامه های خوب و جذاب اختصاص یابد.

انتهای پیام/