گروه تروریستی احرارالشام
۱۰:۱۵ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۲۵

تحولات میدانی شمال سوریه؛

فرمانده میدانی گروه تروریستی احرارالشام توسط رزمندگان سوری به هلاکت رسید+ تصاویر

رزمندگان سوری در محور جنوبی استان ادلب توانستند یکی از فرماندهان برجسته گروه تروریستی احرارالشام را به هلاکت برسانند.

به گزارش صاحب نیوز؛ حمله گسترده جنگنده‌ها، بالگردها و یگان موشکی ارتش سوریه علیه مواضع گروه‌های تروریستی در «شمال شرق لاذقیه، شمال حماه، جنوب و شرق ادلب و جنوب غرب حلب» همچنان ادامه دارد.

حمله گسترده هوایی و موشکی ارتش علیه مواضع گروه‌های تروریستی در مناطق ذکرشده، منجر به انهدام ده‌ها پایگاه، انبار سلاح، تونل‌های حفرشده، تجهیزات نظامی و … شده است و ده‌ها تن از عناصر تکفیری در این حمله گسترده، کشته و زخمی شده‌اند.

سایت خبری «المراسلون» سوریه اعلام کرد: نیروی هوایی روسیه در جریان بررسی مناطق اشغالی توانستند یکی از فرماندهان ارشد گروه تروریستی «احرارالشام» را در حدفاصل بین جنوب ادلب تا شمال استان حماه شناسایی کنند و سپس اطلاعات و مکان دقیق را در اختیار رزمندگان قرار دهند.

رزمندگان سوری نیز با استفاده از موشک‌های حرارتی، خودروی فرمانده تروریست‌ها را مورد هدف قراردادند و تمام سرنشینان را به هلاکت رساندند.

بر اساس اطلاعات منتشرشده، رزمندگان سوری در این حمله موفق شدند «خالد الحسن» ملقب به «ابوالولید الکرناز» از فرماندهان ارشد گروه تروریستی احرارالشام را به هلاکت برسانند.

«خالد الحسن» از فرماندهان میدانی گروه تروریستی احرارالشام در محور جنوبی استان ادلب و شمال استان حماه بود و از مسئولان حمله به مواضع ارتش سوریه در این محور بود.

هم‌زمان با حمله هوایی و موشکی سوریه، اعزام رزمندگان به مناطق شمالی ازجمله محور غربی استان حلب تا شرق منطقه عفرین به همراه تجهیزات سبک و سنگین همچنان ادامه دارد.

از محور غربی شهر حلب خبر می‌رسد، نیمه‌شب گذشته درگیری شدیدی بین گروه‌های تروریستی با رزمندگان سوری در محور منطقه «المنصوره و مرکز تحقیقات و پژوهش» به وجود آمده است.

هم‌زمان یگان موشکی ارتش سوریه به‌شدت مواضع تروریست‌ها را در المنصوره مورد هدف قرار دادند و خسارت سنگینی را به تروریست‌ها وارد کردند.

بخش وسیعی از استان‌های حلب، حماه و لاذقیه و تمام استان ادلب، تحت اشغال ده‌ها هزار تن از عناصر گروه‌های مختلف تروریستی است.

انتهای پیام/ المراسلون