صفحه اصلی » اجتماعی » شهرداری‌ها فضای اجتماعی را برای بازگشایی مدارس آماده کنند/ لزوم ترسیم آینده‌ای درخشان در دل دانش آموزان

در جلسه شورای آموزش و پرورش مبارکه مطرح شد؛

شهرداری‌ها فضای اجتماعی را برای بازگشایی مدارس آماده کنند/ لزوم ترسیم آینده‌ای درخشان در دل دانش آموزان

در شرایط حساس فعلی همه مدیران باید با ایجاد فضای آرام، امید به آینده ای درخشان را در دل دانش آموزان افزایش دهند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۶ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ حمید عصارزادگان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه بر برگزاری جلسات شورا به طور منظم و هر ماه یکبار تاکید و اظهار کرد: آموزش و پرورش اساس و زیربنای همه حوزه ها و فعالیت های کشور است و توجه به حوزه آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت زیربنای همه خدماتی است که در یک جامعه می توان ارائه کرد.

فرماندار مبارکه ایجاد تحول در هر جامعه ای را منوط به تحول در نظام تعلیم و تربیت آن جامعه عنوان کرد و گفت: برداشتن گام های اساسی یکی از مهم ترین برنامه هایی است که باید در این حوزه مورد توجه قرار گیرد.

رئیس شورای آموزش و پرورش مبارکه نیز با بیان اینکه در زمینه تجهیزات و فضای آموزشی باید اقدامات موثری برداشته شود، افزود: با توجه به کمبود اعتبارات دولتی برای کمک به آموزش و پرورش و تامین تجهیزات مورد نیاز، باید از ظرفیت خیران شهرستان استفاده شود و دستگاه های خدمات رسان نیز با توجه به شروع سال تحصیلی و بازگشایی مدارس، تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مدارس به کار گیرند.

وی تاکید کرد: شهرداری ها باید با ایجاد فضای شاد اجتماعی، محیط را برای بازگشایی مدارس و حضور آنان در مدارس فراهم کنند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۶ مدرسه توسط خیران مدرسه ساز در شهرستان احداث شده از زحمات و حمایت های آنان از آموزش و پرورش تشکر کرد و گفت: همان طور که خیران در خصوص احداث مدارس کمال همکاری را با مسئولان شهرستان داشته اند انتظار داریم در بحث تامین تجهیزات مدارس نیز همکاری و تعامل کنند.

وی به همه مدیران توصیه کرد: در شرایط حساس فعلی همه مدیران باید با ایجاد فضای آرام، امید به آینده ای درخشان را در دل دانش آموزان افزایش دهند و با رعایت دستورالعمل های آموزش و پرورش از ورود تلفن همراه به کلاس ها جلوگیری و در امر ورزش و برگزاری نماز جماعت اول وقت اهتمام ویژه داشته باشند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!