635913991150802391
۰۹:۳۴ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۲۶

جانشین فرمانده لشکر 14 امام حسین(ع) خبر داد؛

نمایشگاه اقلام و دست نوشته‌های شهدای دفاع مقدس برپا می‌شود

طی برنامه‌ای اقلام و البسه شهدای ۸ سال دفاع مقدس توسط گردان پدافند جنگ نوین لشکر مقدس امام حسین (ع) رفع آلودگی شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ طی برنامه‌ای اقلام و البسه شهدای 8 سال دفاع مقدس توسط گردان پدافند جنگ نوین لشکر مقدس امام حسین (ع) رفع آلودگی شد.

سرهنگ پاسدار غضنفر حسامی، جانشین فرمانده لشکر 14 امام حسین (ع) درباره برگزاری این برنامه اظهار کرد: به منظور ارج نهادن به شهدا و یادگاران 8 سال جنگ تحمیلی، اقلام و البسه‌ای که از این عزیزان به جا مانده است توسط بنیاد شهید انقلاب اسلامی به گردان پدافند جنگ نوین لشکر 14 امام حسین (ع) تحویل داده شده است.

وی تصریح کرد: وسایلی از جمله البسه، دست نوشته، ساعت، انگشتر و …. که ممکن است در مناطق عملیاتی آلوده به عوامل شیمیایی یا میکروبی یا بیماری شده باشد، توسط تیم رفع آلودگی گردان پدافند جنگ نوین رفع آلودگی می‌شود و پس از آن به خانواده‌های شهدای گرانقدر تحویل داده می‌شود.

جانشین فرمانده لشکر 14 امام حسین (ع) ادامه داد: در آینده نزدیک با همکاری بنیاد شهید استان اصفهان نمایشگاهی از یادگاری‌های شهدای دفاع مقدس برپا خواهد شد که عموم مردم از دست نوشته‌ها و اقلام به جامانده از شهدای دفاع مقدس بازدید کنند.

این برنامه همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و ورود شهدای 8 سال جنگ تحمیلی برگزار شد که گامی موثر در ثبت خاطرات رزمندگان دوران جنگ تحمیلی خواهد بود تا نسل امروزی با خاطرات رزمندگان دفاع مقدس آشنا شوند.

انتهای پیام/تسنیم