صفحه اصلی » اجتماعی » اتهام شروع به قتل برای پرونده به چاه انداختن دختر 4 ساله

رئیس کل دادگستری استان اصفهان خبر داد؛

اتهام شروع به قتل برای پرونده به چاه انداختن دختر 4 ساله

رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: پرونده متهم ماجرای انداختن دختربچه به چاه فاضلاب به اتهام شروع به قتل در شعبه 102 دادگاه کیفری 2 شهرستان فلاورجان تشکیل و در حال رسیدگی است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۵ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ احمد خسروی‌وفا در تشریح جزییات ماجرای انداختن دختربچه به چاه فاضلاب اظهار کرد: حسب گزارش واصله در ساعت 15:10 روز سه شنبه مورخ 13 شهریور ماه نوجوانی 13 ساله دخترعموی خردسال خود را از روی خصومت به داخل یکی از چاه‌های فاضلاب روستایی محل سکونت انداخته و درب آن را می‌بندد.

وی افزود: یکی از همسایگان از طریق دوربین مداربسته متوجه موضوع شده و همسایگان را خبردار کرده و به کمک اهالی طفل از چاه فاضلاب خارج و به بیمارستان منتقل می‌کنند که بدون آسیب جسمی جدی و پس از بررسی‌های لازم پزشکی از بیمارستان ترخیص شده و پدر او نیز از متهم اعلام رضایت می‌کند.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان بیان کرد: پرونده متهم این حادثه به اتهام شروع به قتل در شعبه 102 دادگاه کیفری 2 شهرستان فلاورجان تشکیل و در حال رسیدگی است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اقرار متهم و نظر به اینکه موضوع مشمول ماده 286 قانون آیین دادرسی کیفری و ماده 88 قانون مجازات اسلامی و تبصره یک آن است، با تشکیل پرونده شخصیت برای متهم و انتخاب وکیل برای وی، جلسه دادگاه تشکیل و حکم تأدیبی مقتضی صادر خواهد شد.

خسروی‌وفا در پایان از خانواده‌ها خواست با عنایت به اینکه اختلافات خانوادگی و طلاق آثار مخرب و خطرناکی ابتدا برای اعضای خانواده به خصوص کودکان و خردسالان و سپس جامعه دارد، در حفظ و مراقبت و نظارت بیشتر فرزندان خود بکوشند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!