صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » طرح شاداب سازی و زیباسازی مدارس در برخوار اغاز شد+تصاویر

شهردار شهر سین خبر داد:

طرح شاداب سازی و زیباسازی مدارس در برخوار اغاز شد+تصاویر

شهردار شهر سین، گفت: طرح شاداب سازی و زیباسازی مدارس به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید در شهر سین توسط واحد زیباسازی شهرداری در حال اجرا است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۵ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۲۷

محمد طرمه فروشان طهرانی در گفتگو با صاحب نیوز گفت: طرح شاداب سازی و زیباسازی مدارس به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید در شهر سین توسط واحد زیباسازی شهرداری در حال اجراست.

محمد طرمه فروشان طهرانی با اعلام این خبر، افزود: در راستای زیباسازی و طراحی سطوح دیوار های مدارس، عملیات رنگ آمیزی با اجرای طراحی دو اکیپ از هنرمندان شهرستان برخوار به صورت پیمانکار در مدارس سطح شهر سین در حال انجام است.

وی در ادامه با تاکید بر این که یکی از ارکان‌های زیباسازی شهر، نقاشی‌های دیواری آن شهر به حساب می‌آید که موجب زیبایی شهر و تزریق روح شادابی به شهروندان و تداعی‌کننده خاطرات برای تماشاگران این نقاشی‌ها است، خاطرنشان کرد: این نقاشی با استفاده از رنگ‌ها و طرح‌های شاد قطعا می‌تواند زیبایی‌های بصری را برای دانش‌آموزان مدارس ایجاد کند که منجر به حس شادکامی و سرزندگی برای این عزیزان خواهد شد.

این مسئول در پایان عنوان کرد: شهرداری از شهروندان خواستار همکاری هر چه بیشتر در حفظ و نگهداری این آثار هنری ارزشمند است. شهرداری سین آمادگی دارد با حمایت از هنرمندان در اجرای آثار هنری، زیبایی بصری شهر را تغییر دهد

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!