صفحه اصلی » سیاسی » دشمن از ابرموشک های ایران هراس جدی دارد/ تقویت قوه نظامی برای دفاع در برابر هر متجاوزی دستور الهی است

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان:

دشمن از ابرموشک های ایران هراس جدی دارد/ تقویت قوه نظامی برای دفاع در برابر هر متجاوزی دستور الهی است

عضو خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه امروز دشمنان از ابرموشک های ایران اسلامی هراس جدی دارند، گفت: آمادگی از لحاظ نیروی انسانی و سلاح در حد اعلا برای قدرت بازدارندگی دشمن از مقابله با مسلمین یک دستور الهی است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۴ - شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح در اغاز هفته دفاع مقدس اظهار کرد: پیشنهاد دارم اگر قرار هست هر ساله این مراسم در این مکان (گلستان شهدا) برگزار شود مکانی مناسب برای مردم تهیه شود که از گرما و سرما محفوظ باشند.

وی بیان کرد: امسال هفته دفاع مقدس با ایام عزای حسینی متقارن است و امروز مصادف با روز شهادت امام سجاد(ع) و ورود اهل بیت به کوفه است.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان ابراز کرد: دفاع مقدس ما همواره از کربلا الهام گرفته و استقامت و مقاومت رزمندگان اسلام ایران در دفاع مقدس متاثر از پیام های عاشورا است.

امام جمعه اصفهان تصریح کرد: میان عبرت و درس های عاشورا متفاوت است، درس یعنی اینکه نکات را فرا بگیریم و انجام بدهیم، این یک درس است که از دنیای خود برای اخرت خود بهره بگیریم.

وی بیان کرد: اباعبدالله الحسین فرمودند شیرینی و سختی های دنیا همه اش خواب و اخرت بیداری است و رستگاری در آن است که در اخرت بیدار باشیم، بنابراین سعی کنیم در خواب(دنیای فانی) برای دنیای بیداری(آخرت) بهره ببریم.

آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به آیات قران کریم مبنی بر تقویت بنیه نظامی مسلمین گفت: بر اساس سخن خداوند کافران هرگز از مسلمین جلو نمی افتند ولی اگر امروزه شاهدیم که در عرصه هایی چون مادیات و دنیا و علم کافران از مسلمین جلو افتاده اند به این خاطر است که اجازه حرکت اصلا به مسلمین داده نشده است.

وی ادامه داد: اگر در شرایط برابر و همزمان مسلمین و کافران در زمینه ای حرکت کنند قطعا بر اساس نصرت الهی مسلمین پیروز میدان خواهند بود، در عرصه تجهیزات نظامی و سلاح این چنین بوده ایم و شاهد پیشرفت های بزرگ نظام جمهوری اسلامی هستیم.

عضو خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه امروز به وضوح دشمنان از ابرموشک های ایران اسلامی هراس جدی دارند، گفت: آمادگی از لحاظ نیروی انسانی و سلاح در حد اعلا برای قدرت بازدارندگی دشمن از مقابله با مسلمین یک دستور الهی است.

وی در پایان ابراز کرد: به جرات می توان ادعا کرد تنها ارگان و نیروهایی که از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون به وظیفه خود عمل کرده اند و کمترین قصوری در مسیر رسالت خویش نداشته اند، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران هستند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!