102942_188
۱۵:۳۰ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱

همزمان با ماه محرم؛

برپایی نمایشگاه خیابانی «روایت عشق» در آستان امامزاده محمد هلال بن علی(ع)

مدیر اجرایی امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل گفت: به منظور اجرای طرح بصیرت عاشورایی نمایشگاه «روایت عشق» در جوار حرم مطهر امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل برپاست.

به گزارش صاحب نیوز؛ سید جواد تکیه اظهار کرد: براساس هماهنگی های به عمل آمده همزمان با آغاز ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل با همکاری شهرداری، آستان مقدس امام زاده محمد هلال بن علی(ع)، دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرستان و انجمن عکاسان کویر، نمایشگاه خیابانی هنرهای تجسمی را در قالب 40 اثرهنری در شاخه های گرافیک( پوستر) – عکس- نقاشی- خوشنویسی- تصویرسازی و نگارگری- حجم و هنرهای سنتی با جلوه های محرم برگزار می شود.

وی افزود: این نمایشگاه هنری، در قالب طرح بصیرت عاشورایی و پاسداشت محرم و با هدف ترویج، تعمیق و گسترش فرهنگ عاشورایی، آشنایی با آیین های عزاداری، ثبت تصویری لحظه های شور و شعور حماسه عاشورا و پیوند دین، هنر و رسانه برگزار می شود.

مدیر اجرایی امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل بیان کرد: این نمایشگاه، در محوطه آستان مقدس امامزاده محمد هلال بن علی (ع) میزبان علاقمندان خواهد بود و سپس به دیگر نقاط شهر نیز منتقل می شود.

آستان مقدس امامزاده هلال بن على (علیه السلام) در شهرستان آران و بیدگل و در ۱۲ کیلومترى شهر کاشان واقع شده است.

انتهای پیام