صفحه اصلی » مقاومت » دفاع مقدس به دشمنان فهماند عاقبت جنگ نظامی با ایران شکست است

امام جمعه دولت آباد:

دفاع مقدس به دشمنان فهماند عاقبت جنگ نظامی با ایران شکست است

امام جمعه دولت آباد گفت: اگر ما می بینیم که بعد از جنگ دشمن رجزخوانی و جنگ را یکی از گزینه های روی میز مطرح می کند و می ترسد که وارد گود نظامی شود به خاطر این است که در دفاع مقدس فهمیده که نمی تواند در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد عرصه نظامی بشود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۹ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سیدحسین محمود آبادی ظهر امروز در مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: دفاع مقدس دو نتیجه مهم داشت، با اینکه ما خسارت های جانی و مالی دیدیم و در این هشت سال برخی از بهترین عزیزان این مملکت از دست رفتند ولی دستاوردی که داشت بیمه کننده مملکت بود.

وی ادامه داد: نتیجه اول این بود که مردم عزیز کشور، متوجه شدند دشمن اصلی و واقعی آن ها نظام سلطه و نظام استکباری، خصوصا آمریکا و اذناب او است؛ همانطور که در ابتدای جنگ صدام، جنگ را به بهانه تسخیر خاک آغاز کرد و در ظاهر فقط صدام بود ولی در آخر جنگ مشخص شد که صدام تنها نیست و کل نظام سلطه پشت صدام هستند و در واقع ما در دفاع از خود با کل نظام سلطه روبرو هستیم.

امام جمعه دولت آباد در بیان نتیجه دوم، عنوان کرد: دشمنان و نظام سلطه هم متوجه شدند که ما ذلت پذیر نیستیم و حاضریم برای حفظ نظام اسلامی و انقلاب خود از همه چیز خود بگذریم.

وی خاطرنشان کرد: در دفاع مقدس یک عده در جبهه ها بودند، یک عده هم در پشت جبهه کمک های مالی و پشتیبانی انجام می دادند، اما اگر ما می بینیم که بعد از جنگ دشمن رجزخوانی می کند، جنگ را یکی از گزینه های روی میز مطرح می کند و می ترسد که وارد گود نظامی شود به خاطر این است که در دفاع مقدس فهمیده نمی تواند در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد عرصه نظامی بشود چون وارد جنگ شدن همان و گرفتار شدن همان.

محمودآبادی یادآور شد: به لطف خدواند، در حال حاضر هم کشور با نفوذی که در عراق، سوریه، لبنان، افغانستان و پاکستان دارد، بازوان خود را قوی کرده که باعث هراس دشمن شده است، به همین دلیل بحث تحریم و جنگ روانی را پیگیری می کنند، که با کمک خداوند این نقشه هم شکست خواهد خورد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!