صفحه اصلی » مقاومت » هفته دفاع مقدس، الگویی نجات‌بخش برای کشور است/ برگزاری ۱۰۰ یادواره و رونمایی از پنج جلد کتاب در اصفهان

مسئول حفظ آثار سپاه صاحب‌الزمان(عج):

هفته دفاع مقدس، الگویی نجات‌بخش برای کشور است/ برگزاری ۱۰۰ یادواره و رونمایی از پنج جلد کتاب در اصفهان

مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه صاحب‌الزمان (عج) گفت: گرامی داشت هفته دفاع مقدس برای ما گرامی داشت یاد و خاطره و شهامت رزمندگان صرفا نیست بلکه گرامی داشت یک الگو و سمبل نجات‌بخش برای کشور بوده که نشان‌های مدیر انقلابی و انقلابگری در آن کاملا مشخص است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۳ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۲

حسین قاسمی امروز در گفتگو با صاحب نیوز، با بیان اینکه دفاع مقدس باعث شد که نهال انقلاب پربارتر شود، اظهار کرد: مؤلفه‌های متعددی در دفاع مقدس داریم که برگرفته از شعارهای اصلی انقلاب اسلامی است که مدیریت اسلامی و جوان‌گرایی در جنگ دفاع مقدس، یکی از مهم‌ترین این مؤلفه‌ها است.

مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه صاحب‌الزمان (عج) گفت: گرامی داشت هفته دفاع مقدس صرفا برای ما گرامی داشت یاد و خاطره و شهامت رزمندگان نیست بلکه گرامی داشت یک الگو و سمبل نجات‌بخش برای کشور است که نشان‌های مدیر انقلابی و انقلابگری در آن کاملا مشخص است.

وی با اشاره به اینکه اصل گرامی داشتن این هفته، درس گرفتن از شهدا و رزمندگان برای ادامه زندگی و اداره کشور است، افزود: نگاه به شهادت، صرفا نگاه به نوع مرگ نیست، بلکه زندگی همه افرادی که در این محیط بودند و فعالیت‌هایی که انجام می‌دادند، بر اساس آموزه‌های دینی و فرهنگ ایرانی بوده است.

قاسمی تاکید کرد: شهدا از تمام زندگی دنیایی خود گذشتند تا بتوانند به اهدافی برسند و مهم‌ترین هدفی که این اتفاق را رقم میزند، زنده نگه داشت اسلام و انقلاب اسلامی و گوش به فرمایشات رهبر معظم انقلاب است.

وی ابراز کرد: برگزاری برنامه شب شیدایی در شهرستان لنجان و برنامه‌های باغ‌موزه دولت‌آباد، برگزاری حدود ۱۰۰ یادواره‌ شهدا در سطح استان، اجرای نمایش جابر که زندگی جوانی انقلابی است و برگزاری حدود ۶۰۰ برنامه خاطره گویی رزمندگان اسلام در مدارس، دانشگاه‌ها و مساجد سطح استان، از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس اصفهان است.

مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه صاحب‌الزمان (عج) با اشاره به برگزاری برنامه آبروی محله و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی در مورد دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: رونمایی از پنج جلد کتاب در حوزه دفاع مقدس، غبارروبی گلستان شهدا، اکران فیلم تنگه ابوقریب و برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در مورد دفاع مقدس، همایش نقش زنان در دفاع مقدس، ازجمله برنامه‌های دیگر هفته دفاع مقدس سپاه اصفهان در سطح استان است.

انتهای پیام

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!