صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » انتشار اوراق وقف مشارکتی برای ساخت مجتمع فرهنگی ناشنوایان اصفهان

سرپرست معاونت فرهنگی اوقاف استان اصفهان خبر داد؛

انتشار اوراق وقف مشارکتی برای ساخت مجتمع فرهنگی ناشنوایان اصفهان

سرپرست معاونت فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: برای جذب خیران و مشارکت مردم به میزان 30 میلیارد ریال اوراق وقف مشارکتی برای ساخت مجتمع فرهنگی، آموزشی و قرآنی ناشنوایان اصفهان منتشر می شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۷ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام ولی الله روان اظهار کرد: براساس توافق نامه ای که بین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان و کانون ناشنوایان استان اصفهان امضا شده است معاونت فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف استان جهت اخذ مجوزهای لازم از سازمان اوقاف برای انتشار اوراق وقف مشارکتی برای ساخت مجتمع فرهنگی، آموزشی و قرآنی ناشنوایان اصفهان اقدام کرده است.

وی افزود: براساس این توافق نامه معاونت فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان برای ساخت مجتمع فرهنگی، آموزشی و قرآنی ناشنوایان اصفهان 30 میلیارد ریال اوراق وقف مشارکتی چاپ و منتشر می کند تا از محل فروش این اوراق هزینه های ساخت این مجتمع فراهم شود.

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خاطر نشان کرد: این مجتمع فرهنگی، آموزشی و قرآنی با زیربنایی به مساحت سه هزار متر مربع و در چهار طبقه ساخته می شود و طی تشریفات اداری اعیان این مجتمع وقف و در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه کشور ثبت می شود.

وی یادآور شد: وقف های مشارکتی از دستاوردهای سازمان اوقاف و امور خیریه محسوب می شوند که با بروز آوری سیستم وقف براساس ساختار جامعه و نیازهای روز جامعه طراحی شده است و اداره اوقاف و امور خیریه در این زمینه نیز آماده هرگونه همکاری و مشارکت با افراد حقیقی و حقوقی مختلف است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!