50
۰۸:۵۵ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۷/۳

در در حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛

جمعی از بازنشستگان مخابرات اصفهان خواستار پرداخت حقوق معوقه خود شدند+ تصاویر

در حاشیه همایش گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری در دانشگاه اصفهان، جمعی از بازنشستگان مخابرات اصفهان در حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواستار پرداخت حقوق و مزایای معوقه خود شدند.

به گزارش صاحب نیوز؛ جمعی از بازنشستگان مخابرات استان اصفهان در حاشیه همایش گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری در دانشگاه اصفهان خواستار پرداخت حقوق و مزایای معوقه خود شدند.

وزیر ارتباطات در پاسخ به آن‌ها با تشریح فعالیت‌های انجام‌شده گفت: به‌خوبی با مشکلات شما و ریشه‌های آن واقفیم و در ۹ ماهه گذشته برخی از این مسائل حل‌شده است و درصدد رفع سایر مشکلات شما هستیم.

محمدجواد آذری جهرمی بیان کرد: از سال ۸۹ تاکنون قرار بوده است سالانه به بازنشستگان شرکت مخابرات بین هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۹ میلیون تومان پرداخت شود که تاکنون سالانه فقط یک‌میلیون و ۷۰۰  هزار تومان پرداخت‌شده است.

وی میزان بدهی شرکت مخابرات ایران به ۶۰ هزار بازنشسته این شرکت را هزار میلیارد تومان عنوان گرد و افزود: در این هفته نشستی با مسئولان شرکت مخابرات خواهیم داشت.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درآمد شرکت مخابرات را سالانه پنج هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان دانست و گفت: با حذف آبونمان نه‌تنها در حق افرادی که کمتر از خدمات مخابرات استفاده می‌کردند ظلم شد بلکه درآمد شرکت کاهش یافت.

وی ادامه داد: به قانون عمل می‌کنیم و آبونمان را از خطوط تلفن حذف کردیم، اما شکایتی که منجر به حذف آبونمان شده است، بنیان‌های کارشناسی ندارد و این مسئله موجب می‌شود هزینه نگهداری خطوط تلفن از کسانی که از تلفن استفاده می‌کنند، اخذ شود.

انتهای پیام