صفحه اصلی » اجتماعی » جمعی از بازنشستگان مخابرات اصفهان خواستار پرداخت حقوق معوقه خود شدند+ تصاویر

در در حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛

جمعی از بازنشستگان مخابرات اصفهان خواستار پرداخت حقوق معوقه خود شدند+ تصاویر

در حاشیه همایش گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری در دانشگاه اصفهان، جمعی از بازنشستگان مخابرات اصفهان در حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواستار پرداخت حقوق و مزایای معوقه خود شدند.

تاریخ انتشار: ۰۸:۵۵ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۷/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ جمعی از بازنشستگان مخابرات استان اصفهان در حاشیه همایش گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری در دانشگاه اصفهان خواستار پرداخت حقوق و مزایای معوقه خود شدند.

وزیر ارتباطات در پاسخ به آن‌ها با تشریح فعالیت‌های انجام‌شده گفت: به‌خوبی با مشکلات شما و ریشه‌های آن واقفیم و در ۹ ماهه گذشته برخی از این مسائل حل‌شده است و درصدد رفع سایر مشکلات شما هستیم.

محمدجواد آذری جهرمی بیان کرد: از سال ۸۹ تاکنون قرار بوده است سالانه به بازنشستگان شرکت مخابرات بین هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۹ میلیون تومان پرداخت شود که تاکنون سالانه فقط یک‌میلیون و ۷۰۰  هزار تومان پرداخت‌شده است.

وی میزان بدهی شرکت مخابرات ایران به ۶۰ هزار بازنشسته این شرکت را هزار میلیارد تومان عنوان گرد و افزود: در این هفته نشستی با مسئولان شرکت مخابرات خواهیم داشت.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درآمد شرکت مخابرات را سالانه پنج هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان دانست و گفت: با حذف آبونمان نه‌تنها در حق افرادی که کمتر از خدمات مخابرات استفاده می‌کردند ظلم شد بلکه درآمد شرکت کاهش یافت.

وی ادامه داد: به قانون عمل می‌کنیم و آبونمان را از خطوط تلفن حذف کردیم، اما شکایتی که منجر به حذف آبونمان شده است، بنیان‌های کارشناسی ندارد و این مسئله موجب می‌شود هزینه نگهداری خطوط تلفن از کسانی که از تلفن استفاده می‌کنند، اخذ شود.

انتهای پیام

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد