صفحه اصلی » اجتماعی » 18هزار پرونده در دادسرای شهرستان چادگان مورد رسیدگی قرار گرفته است

دادستان عمومی چادگان:

18هزار پرونده در دادسرای شهرستان چادگان مورد رسیدگی قرار گرفته است

دادستان عمومی چادگان گفت: در طول چهار سال گذشته در شهرستان چادگان، 18هزار پرونده در دادسرای شهرستان چادگان مورد رسیدگی قرار گرفته است، که از این تعداد قریب به 7هزار فقره آن در مجموعه ی خود شعبه دادستانی و مستقیما” در پرونده ها قلم زده شده است.

تاریخ انتشار: ۲۳:۱۸ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۷/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ مراسم تودیع و معارفه دادستان شهرستان چادگان، عصر امروز با حضور معاون قضایی، معاونت نیروی انسانی کل دادگستری استان اصفهان، رئیس دادگستری، فرماندار، امام جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، فرمانده انتظامی، ضابطن عام وخاص و جمعی از مسئولان قضائی و دستگاه های دولتی شهرستان چادگان در سالن اجتماعات دادگستری برگزار شد.

علی باقر پور در این مراسم گقت: در طول چهار سالی که در شهرستان چادگان بودم، 18هزار پرونده در دادسرای شهرستان چادگان مورد رسیدگی قرار گرفته است، که از این تعداد قریب به هفت هزار فقره آن در مجموعه ی خود شعبه دادستانی و مستقیما” در پرونده ها قلم زده شده است.

دادستان سابق شهرستان چادگان تصریح کرد: از تعداد 18 هزار فقره پرونده، حدود 30درصد آن کیفر خواست می شد، که بعد از آن برای ادامه به مجموع دادگاه وارد شده است.

وی افزود: مجموع داستانی شهرستان چادگان، به عنوان یکی از دادسراهای استان اصفهان، از جهت عنوان موجودی که در مجموع، با تعداد 44 فقره پرونده، در شعب تحقیق ما موجود است و دادسرای شهرستان را به این شکل تحویل میدهم.

باقر پور عنوان کرد: دادگستری و دادستانی چادگان در سطح دادگستری های استان، به عنوان ردیف های اول تا پنجم بوده و  در مردادماه سال جاری، توانستیم از برترین شعب از نظر شاخص های قضایی و اداری، مجموع دادگستری استان باشیم.

فرماندار شهرستان چادگان هم در ادامه مراسم از زحمات فراوان چندین ساله علی باقر پور، دادستان قبلی تقدیر و تشکر کرد و افزود: ایجاد امنیت یکی از موجب واجبات برای کشور است و احساس امنیت برتر از امنیت است که می طلبد در این زمینه، ضابطین عام و خاص، دادستان جدید را یاری نمایند.

رئیس دادگستری و امام جمعه چادگان همچین در این مراسم، اعلام رضایت خود را در خصوص عملکرد دادستان قبلی اعلام نمودند و کمال تقدیر و تشکر خود را از زحمات چندین سال وی ابراز کردند.

همچنین ،در این مراسم معاون قضایی و معاونت نیروی انسانی کل دادگستری استان اصفهان با حکم آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه، مهرداد عطاپور را به عنوان دادستان حوزۀ قضائی چادگان معرفی کرد و از زحمات چندین ساله علی باقر پور تقدیر کرد.

گفتنی است؛ مهرداد عطاپور، دادستان شهرستان چادگان، بیش از این بازپرس دادگستری اصفهان و کرمان بوده است.

انتهای پیام/چ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99