صفحه اصلی » فناوری اطلاعات » دولت الکترونیک نباید محدود به دولت بماند/ سایر دستگاه ها و نهادهای کشور باید به این سیستم متصل شود

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات:

دولت الکترونیک نباید محدود به دولت بماند/ سایر دستگاه ها و نهادهای کشور باید به این سیستم متصل شود

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه رئیس جمهور دستورات لازم در این حوزه را با موضوع اتصال دستگاه ها و وزارت خانه ها برای اتصال به دولت الکترونیک پیگیری می کند، عنوان کرد: دولت الکترونیک نباید صرفا محدود به دولت بماند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۰ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد جواد آذری جهرمی در حاشیه شورای اداری گلپایگان که در فرمانداری این شهر برگزار شد، گفت: دولت الکترونیک تاکنون پیشرفت خوبی داشته است گزاراشات آن هر دو هفته یکبار به شخص رئیس جمهور داده می شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه رئیس جمهور دستورات لازم در این حوزه را با موضوع اتصال دستگاه ها و وزارت خانه ها برای اتصال به دولت الکترونیک پیگیری می کند، عنوان کرد: دولت الکترونیک نباید صرفا محدود به دولت بماند.

وی با تاکید بر اینکه سایر دستگاه ها و نهاد ها همچون نیروهای نظامی و انتظامی باید به این سیستم متصل شوند، عنوان کرد: بنا بر مصوبه شورای عالی فضای مجازی و با استفاده از ظرفیت های این شورا موانع را حل خواهیم کرد.

جهرمی در ادامه با اشاره به اینکه در حوزه توسعه اقتصادی دیجیتال برای تاسیس اندیشکده ای در این موضوع تفاهم نامه ای با مجموعه دانشگاهی این شهرستان امضا شد، تصریح کرد: پیشنهاد هایی آماده شده و تقسیم کارهایی صورت گرفته که بعد از چکش کاری نهایی در صورت قابلیت استفاده بهره برداری از آن صورت خواهد گرفت.

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین در رابطه با نقاط کور شهرستان از نظر ارتباطی در محدوده گردشگری کوچه ری ، بیان کرد: منطقه کوچه ری منع تملک اراضی دارد، چنانچه منابع طبیعی اجازه دهد سایتی در این منطقه احداث خواهیم کرد.

وی همچنان با اشاره به قابلیت بالای دو شهرستان خوانسار و گلپایگان به لحاظ محصولات طبیعی و جذب گردشگر و آب و هوای خوب آن، مطرح کرد: توسعه ارتباطات در این مناطق می تواند به جذب گردشگر کمک کند.

جهرمی با بیان اینکه در جلسه امروز شیوه های توسعه گردشگری و موانع توسعه ارتباطات در این شهرستان ها مورد بررسی قرار گرفت، تصریح کرد: تصمیماتی اتخاذ شد که انشالله با اجرایی شدن شاهد رونق بیشتر این دو شهر باشیم.

انتهای یپیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد