صفحه اصلی » مقاومت » شب های شیدایی تلفیق هنر و ایثار است/ همکاری هنرمندان نوجوان و جوان در برگزاری این برنامه

تهیه کننده برنامه شب های شیدایی:

شب های شیدایی تلفیق هنر و ایثار است/ همکاری هنرمندان نوجوان و جوان در برگزاری این برنامه

تهیه کننده برنامه شب های شیدایی گفت: تلفیق هنر با فرهنگ ایثار و شهادت یکی از راه های موثر برای نشر ارزش های دفاع مقدس است.

تاریخ انتشار: ۰۹:۴۱ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۵

سید احسان میرزایی در گفتگو  صاحب نیوز؛ با اشاره به ویژه برنامه شب های شیدایی که به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس در پارک کوهستان شهید قجه ای زرین شهر در حال برگزاری است، اظهار کرد: برنامه شب های شیدایی برای سومین سال پیاپی است که در شهرستان لنجان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه همواره آرزو داشتیم تا رشادت های رزمندگان لنجان در دوران دفاع مقدس را بار دیگر برای جوانان نسل امروز بازسازی کنیم، خاطرنشان کرد: در یک سال گذشته از نمایشگاه های و برنامه های موفق سایر استان های کشور نظیر اردوگاه شهید باکری خرمشهر و اردوگاه حضرت رسول(ص) سنندج بازدید میدانی به عمل آوردیم و با بهره مندی از تجارب ارزشمندی اقدام به گسترده تر شدن برنامه ی شب های شیدایی کردیم.

تهیه کننده برنامه شب های شیدایی با تاکید براینکه حضور گسترده اقشار مختلف مردم ما را در ادامه راه مصمم تر کرد، تصریح کرد: در دوشب گذشته افراد مختلفی با ایده ها و نگرش های متفاوتی در این ویژه برنامه حضور پیدا کردند و این موضوع به خودی خود بیانگر این است که شب های شیدایی تلفیق هنر و ایثار است.

مسئول فرهنگی ناحیه مقاومت بسیج لنجان با اشاره به بازیگران نوجوان و جوان این ویژه برنامه خاطرنشان کرد: تمام اعضای این گروه هنری از شهرستان لنجان انتخاب شده اند و سعی ما براین بود تا نوجوانان و جوانان نسل امروز، رشادت های رزمندگان و شهدای والامقام شهرستان لنجان در دوران دفاع مقدس نظیر سردار شاهمردادی، شهید باغبانی، شهید قجه ای و شهید مصطفی توکلی را بازسازی کنند

وی با اشاره به حرکت آتش به اختیار جوانان مومن و انقلابی شهرستان لنجان در راه اندازی این ویژه برنامه یادآور شد: بنده از تمام دست اندرکاران این برنامه تشکر ویژه ای دارم و از شهرداری زرین شهر، دفتر امام جمعه زرین شهر و حوزه بسیج شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان و مجموعه فرمانداری شهرستان و بسیجیان جهادی به خاطر تامین زیرساخت های لازم برای این برنامه تشکر می کنم.

به گزارش صاحب نیوز ویژه برنامه شب های شیدایی تا روز پنج شنبه در پارک کوهستان شهید قجه ای زرین شهر پذیرای علاقه مندان به فرهنگ ایثار و شهادت است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد