صفحه اصلی » سیاسی » دفاع مقدس برای همیشه در تاریخ ایران باقی خواهد ماند

امام جمعه نایین:

دفاع مقدس برای همیشه در تاریخ ایران باقی خواهد ماند

امام جمعه نایین گفت: جنگ تحمیلی و دفاع مقدس برای همیشه در تاریخ ایران اسلامی به عنوان یک افتخار باقی خواهد ماند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۷ - جمعه ۱۳۹۷/۰۷/۶

به گزارش صاحب نیوز؛حجت الاسلام و المسلمین ‘ سید علی سجادی ‘ در نماز جمعه نایین در رواق فاطمیه این شهر افزود: نباید چشم امیدمان به آمریکا و دشمنان باشد و آنها هیچوقت یار ما نبوده و نخواهند بود. 

امام جمعه نایین با اشاره به دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: به فعلیت رسیدن استعداد و خلاقیت جوانان، تولد تفکر ناب بسیجی در سطح منطقه، تثبیت اقتدار نظام جمهوری اسلامی در جهان و شکسته شدن طرح های آمریکایی و صهیونیستی در منطقه از دستاوردهای مهم دفاع مقدس بود.

وی افزود: در مجمع عمومی سازمان ملل برای اولین بار رئیس جمهوری آمریکا به دلیل ادعاهای واهی و و دروغ های فاحش مورد تمسخر و استهزاء سران و نمایندگان کشورها قرار گرفت.

وی به اقدام تروریستی اهواز اشاره کرد و اظهارداشت: این اقدام نشان داد که نظام سلطه با همکاری عوامل خود در پیشبرد جنگ همه جانبه برای شکست اراده ملت ایران به اهداف خود دست نیافته است.

سجادی افزود: نظام سلطه با بهره گیری از گروه های تروریستی به چالش های امنیتی تمسک پیدا کرده و تلاش داشت این اقدام کور تروریستی را به عرصه ای برای آشوب ها تبدیل کند که این بار نیز ناکام ماندند.

وی درباره مسائل اقتصادی گفت: حمایت از اقشار آسیب پذیر از وظایف مهم دولتمردان است.

سجادی اضافه کرد: اقشار ضعیف جامعه همواره حامی انقلاب و نظام بوده اند و نباید در چنین شرایطی موجبات نارضایتی آنها را فراهم کرد.

امام جمعه افزود: در موقعیت حساس فعلی باید همه به یکدیگر کمک کنند، چرا که با یک مدیریت مطلوب بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود.

وی ادامه داد: اگر مردم می توانند با به کارگیری الگوی صرفه جویی مناسب در مصرف کالاها از اسراف جلوگیری کنند که این امر نیاز کشور را به خارج کمتر می شود و قدرت چانه زنی بالاتر می رود.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!