صفحه اصلی » سیاسی » مراقب فتنه اقتصادی و جمع کردن درهم و دینار فرصت طلبان باشید

امام جمعه باغ بهادران:

مراقب فتنه اقتصادی و جمع کردن درهم و دینار فرصت طلبان باشید

امام جمعه باغ بهادران گفت: فتنه اقتصادی یکی از پیش بینی های موجود در جامعه آخرالزمان است، فتنه ای که در آن برخی از فرصت طلبان درصدد جمع کردن درهم و دینار برای خودشان هستند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۶ - جمعه ۱۳۹۷/۰۷/۶

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام علیرضا فرهنگ ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه باغبهادران اظهار کرد: فتنه اقتصادی یکی از پیش بینی های موجود در جامعه آخرالزمان است، فتنه ای که در آن برخی از فرصت طلبان درصدد جمع کردن درهم و دینار برای خودشان هستند.

وی با بیان اینکه فتنه اقتصادی عده ای را به انحراف می کشاند، متذکر شد: یکی از راههای نجات از فتنه اقتصادی تقویت ایمان و آگاهی از وضعیت موجود است چراکه انسان با بصیرت است که می تواند از پیچ های تاریخی به سلامت عبور کند.

امام جمعه باغبهادران با تاکید براینکه اسلحه مبارزه با شیطان در جنگ روانی اقتصادی، داشتن ایمان قوی است، خاطرنشان کرد: تقویت روحیه قناعت در مقابل طمع ورزی نیز یکی دیگر از راههای تقویت ایمان و خروج از فتنه اقتصادی است.

وی با اشاره به حادثه تروریستی اخیر در اهواز یادآور شد: حادثه تروریستی اهواز نیز حکایت از نگرانی دشمنان از نفوذ ایران در دل آزادگان جهان دارد و فراموش نکنیم که بغض دشمنان به خاطر پیشرفت ایران و نقش برآب شدن توطئه های جبهه استکبار است.

خطیب نماز جمعه باغبهادران با بیان اینکه دشمنان به دنبال سیاه نمایی و القای ناکاآمدی جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: علت اصلی فشارهای اقتصادی بی تدبیری از درون است چراکه بسیاری از این مشکلات با عزم جهادی مسؤولان مرتفع خواهد شد، البته عزم جهادی که در عمل با خوی اشرافی گری در ستیز باشد.

وی با تاکید براینکه در نظام ولایی بن بست معنا ندارد، متذکر شد: مسئولان و دولتمردان باید به جای دل بستن به وعده های توخالی و تفرقه آمیز کشورهای غربی به وحدت ملی و توانمندی های داخلی بپردازند و با تبعیت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، کشور را از مشکلات معیشتی رهایی بخشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!