صفحه اصلی » اجتماعی » پلمپ 35 آرایشگاه متخلف در شهر اصفهان

رئيس پليس امنيت عمومي استان اصفهان خبرداد؛

پلمپ 35 آرایشگاه متخلف در شهر اصفهان

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان گفت: با اجرای طرح بازدید و کنترل واحد های صنفی آرایشگاه های مردانه و زنانه در شهر اصفهان، تعداد 35 واحد صنفی متخلف توسط ماموران پلیس امنیت عمومی استان شناسایی و با دستور مقام قضائی پلمپ شدند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۲ - شنبه ۱۳۹۷/۰۷/۷

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ محمد حسن اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح بازدید و کنترل واحد های صنفی آرایشگاه های مردانه و زنانه در شهر اصفهان توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پیس امنیت عمومی استان اصفهان به اجرا گذاشته شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان اظهار کرد: در این طرح از 571 واحد صنفی بازدید به عمل آمد که در نهایت تعداد 35 واحد صنفی به علت عدم رعایت قوانین و مقررات مربوطه با حکم مقام قضائی پلمپ شدند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در این طرح به  62 واحد صنفی دیگر اخطاریه پلمپ صادر و از متصدیان 115 واحد صنفی دیگر نیز تعهد کتبی اخذ شد.

سرهنگ اسماعیلی، با اشاره به تداوم و تشدید این گونه برنامه ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس گفت:  از عموم شهروندان می خواهیم، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!