صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » مقام معظم رهبری مثل یک پدر مهربان دستم را گرفتند/ تمام حرف هایم را به دلیل شعف دیدار فراموش کردم

خاطرات جانباز دفاع مقدس از دیدار با مقام معظم رهبری:

مقام معظم رهبری مثل یک پدر مهربان دستم را گرفتند/ تمام حرف هایم را به دلیل شعف دیدار فراموش کردم

رمضانعلی کاووسی نویسنده و جانباز دفاع مقدس از دیدار خود با مقام معظم رهبری و تقدیم کتاب «سهم من از عاشقی» به ایشان گفت و افزود: زمانی که با من تماس گرفتند و از رونمایی کتاب و امکان دیدار با مقام معظم رهبری خبردادند، رونمایی کتاب برایم به حاشیه رفت.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۰ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ رمضانعلی کاووسی که یکی از جانبازان سرافراز دفاع مقدس است، تاکنون پنج کتاب را در کارنامه خود دارد.

وی در خصوص کتابی که به مقام معظم رهبری تقدیم کرد گفت: کتاب «سهم من از عاشقی» خاطرات دوران کودکی و نوجوانی و جبهه، شب عملیات و جانباز شدنم و خاطرات پس از جانبازی من است که به صورت خود نوشت است.

این جانباز دفاع مقدس ادامه داد: سه سال و نیم برای نگارش و تصحیح این کتاب زمان صرف شد و در این زمینه باید از زحمات دیر دفتر مطالعات پایداری اداره کل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری و صبر و حوصله وی تشکر کنم.

کاووسی تصریح کرد: یک بار دیگر نیز به دیدار مقام معظم رهبری رفته بودم اما ایشان را از دور دیده بودم تقدیم کتاب به مقام معظم رهبری از نزدیک خیلی مرا خوشحال کرد.

وی تأکید کرد: به خاطر وضعیتی که دارم با ماشین به تهران رفتیم و وقتی آنجا رسیدیم کتاب من در میان کتاب هایی که آوردند نبود، اما با این حال فرصت دیدار با آقا را از دست ندادم و به حضور ایشان رفتم و توضیح دادم که تاکنون پنج عنوان کتاب منتشر کرده ام.

این جانباز دفاع قدس خاطرنشان کرد: تمامی حرف هایی را که آماده کرده بودم بزنم به دلیل شعفی که از دیدار مقام معظم رهبری داشتم فراموش کردم، مقام معظم رهبری مثل یک پدر مهربان دستم را گرفتند و فشار دادند و من به ایشان گفتم از شهر شهید همت (شهرضا) آمده ام و سلام شما را به شهید همت می رسانم، ایشان گفتند: حتما این کار را بکنید.

وی ادامه داد: از این که نتوانستم کتابم را به آقا تقدیم کنم ناراحت بودم و وقتی میان جمعیت رفتیم پشت سر رئیس حوزه هنری نشسته بودم و گلایه کردم از نرسیدن کتاب، پس از نیم ساعت کتابم را آوردند و به من رساندند، کتاب بر روی پاهایم بود تا اینکه آن را به آقای محمدی دادم تا آن را به دست مقام معظم رهبری برسانند در حالی که نمیدانستم موقع شام مقام معظم رهبری کنار ما خواهند بود، سر سفره دیدم مقام معظم رهبری چند نفر با من فاصله دارند. آقای محمدی کتاب را به دست من رساندند و من نیز کتاب را تقدیم آقا کردم. ایشان گفتند: اسم قشنگی برای کتاب گذاشته‌اید، من هم برایشان توضیح دادم که کتاب را تنها با یک انگشت تایپ کرده ام از ایشان خواستم که اگر امکان دارد کتاب مرا بی نوبت بخوانند و ایشان هم قبول کردند، همچنین از ایشان خواستم همسرم را که بیماری قلبی دارند دعا کنند زیرا ایشان نگهداری من را برعهده دارند و مقام معظم رهبری هم گفتند که ایشان را دعا خواهند کرد.

گفتنی است، رمضانعلی کاووسی کتاب های «تیغ گل رز»، «پرواز با بال شکسته»،«کٌفشیه» و «راز نهان» را نیز از خاطرات جانبازان و آزادگان و دیگر رزمندگان دفاع مقدس نوشته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!