صفحه اصلی » سیاسی » تلاش برخی مسئولان برای تصویب FATF خیانت بزرگ به کشور است

امام جمعه باغبهادران:

تلاش برخی مسئولان برای تصویب FATF خیانت بزرگ به کشور است

امام جمعه باغبهادران گفت: تلاش بسیار زیاد دولت و برخی از مسئولان در تصویب FATF یک خیانت بزرگ به کشور است؛ چرا که هدف دشمن به زنجیر کشیدن اقتدار نظام با این قانون است، بنابراین اجازه ندهید پای دشمن به خطوط قرمز نظام باز شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۱ - جمعه ۱۳۹۷/۰۷/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام علیرضا فرهنگ ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه باغبهادران اظهار کرد: صبوری و مراقبت از نفس یکی از آموزه های اصلی ما در مواجه با مشکلات به ویژه در رویارویی با فتنه اقتصادی است.

امام جمعه باغبهادران با اشاره به رزمایش اقتدار بسیجیان در سراسر کشور افزود: این رزمایش در زمینه  خدمت رسانی بسیج که در قالب هفت هزار و چهار ده گروه خدمت رسان جهادی و در قالب ساخت و تکمیل ۱۹۷۳ پروژه بهداشتى، آموزشى، تولیدى، کشاورزى و فرهنگى صورت گرفته است و نمایشى از توان بی بدیل سازمان بسیج مستضعفین بود.

وی با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع تروریست ها متذکر شد: کسی که گوش به فرمان ولایت و رهبری باشد اجازه مانور دشمن و نفوذ در منطقه را نمی دهد، ضروری است تا سایر دستگاهها نظیر دستگاه دیپلماسی کشور از چنین برنامه هایی الگو بگیرد و اجازه عرض اندام به دشمن ندهند.

خطیب نماز جمعه باغبهادران با بیان اینکه برجام چندین سال کشور را معطل کرد و خسارت محض بود، تصریح کرد: تلاش بسیار زیاد دولت و برخی از مسئولان در تصویب FATF یک خیانت بزرگ به کشور است؛ چرا که هدف دشمن به زنجیر کشیدن اقتدار نظام با این قانون است، بنابراین اجازه ندهید پای دشمن به خطوط قرمز نظام باز شود.

امام جمعه باغبهادران متذکر شد: یکی از جنگ های روانی دشمن این است که امام خامنه ای(مدظله العالی) فرمودند که دشمن در صدد است تا به جوان ایرانی القا کند که نظام اسلامی به بن بست رسیده است ولی جوانان بیدار باشند و بدانند که درنظام اسلامی بن بست وجود ندارد.

فرهنگ خطاب به مسئولان داخلی و غرب گرای کشورمان اظهار کرد: تصویت قانون FATF به زبان خود طراحان این قانون بستن راهکار اقتصاد مقاومتی در کشورهای اجرا کننده این طرح است، پس مسئولان داخلی نباید با دست خودشان به اثر بخشی تحریمها کمک کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد