64 (1)
۰۹:۱۹ - جمعه ۱۳۹۷/۰۷/۱۳

صبح امروز؛

میزبانی میدان امام علی(ع) از تجمع سی هزار نفری بسیجیان اصفهان

سومین مرحله از رزمایش سپاهیان محمد رسول الله(ص) با سخنرانی سردار سلامی در حضور ۳۰ هزار از بسیجیان اقشار مختلف بسیج اصفهان که به نمایندگی از بسیجیان سراسر استان گرد هم می آمدند، آغاز شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ مرحله سوم رزمایش اقتدار عاشورایی صبح امروز با حضور سرتیپ سلامی، جانشین فرمانده کل سپاه، فرماندهان ارشد سپاه، ارتش و نیروی انتظامی و مسئولان دولتی و نمایندگان اصفهان در میدان امام علی(ع) کلان شهر اصفهان برگزار شد.

این مراسم با سخنرانی سردار سلامی در حضور 30 هزار از بسیجیان اقشار مختلف بسیج اصفهان که به نمایندگی از بسیجیان سراسر استان گرد هم می آمدند، ادامه پیدا کرد.

این سومین مرحله از رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص) است که در سطح استان اصفهان برگزار می‌شود و در مرحله اول نخست رزمایش اعزام بیش از 350 گروه جهادی با 4 هزار جهادگر به نقاط محروم بود و در مرحله دوم رزمایش نیز فراخوانی و حفظ انسجام گردان‌های بیت‌المقدس نواحی مقاومت بسیج در سطح استان و تمام شهرستان‌ها برگزار شد و بسیجیان در راستای اعلام آمادگی به دشمنان و قوت قلب مردم حضور پیدا کردند.

به گفته جانشین فرمانده سپاه استان اصفهان، این ظرفیت و فراخوانی برای حفظ انسجام، آمادگی و نشان دادن اقتدار نیروهای بسیج و توانمندی آن‌ها در حمایت و نظام جمهوری اسلامی، ضربه شصتی است برای توطئه‌های دشمنان اجرا شد.

انتهای پیام/