31
۱۱:۵۹ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۵

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان:

برگزاری آیین افتتاحیه اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی در اصفهان از افتخارات این استان است/ ضرورت گسترش اردوهای راهیان نور در سطح کشور

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: برگزاری آیین افتتاحیه سراسری اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی کشور در اصفهان از دیگر افتخارات این استان است.

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار غلامرضا سلیمانی در آیین افتتاحیه سراسری اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی کشور گفت: استان اصفهان این افتخار را پیدا کرد که در کنار مزار شهید حججی و گلستان شهر نجف‌آباد آیین شروع اعزام های کاروان های دانش‌آموزی را میزبانی کند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان اظهار کرد: اصفهان در دوران دفاع مقدس همانند سایر بخش های میهن اسلامی فداکاری های فراوانی کرده است و برگزاری در آیین افتتاحیه سراسری اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی در اصفهان از دیگر افتخارات این استان است.

وی افزود: راهیان نور نرم افزار انقلاب فرهنگی است و امروز اعزام این کاروان دانش‌آموزان دختر از استان های یزد، چهارمحال و بختاری و اصفهان در حال انجام است.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه از مسئولین این کاروان ها، معاون وزیرآموزش‌وپرورش، رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان تشکر می کنیم، افزود: از آموزش‌وپرورش استان و شهرستان ها که در سال های گذشته همکاری با بسیج دانش‌آموزی داشتند، تشکر ویژه می کنم.

وی اضافه کرد: زیر ساخت های فراوانی در جنوب و غرب کشور ایجاد شده است و باید اردوهای راهیان نور گسترش یابد و با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب و استقبال متعدد دانش‌آموزان، باید این حرکت را تداوم ببیخشید.