صفحه اصلی » اجتماعی » مشکلات مختلف کاشان ناشی از نبود همدلی مسئولان آن است/ ضرورت تربیت معلم در خود کاشان

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان:

مشکلات مختلف کاشان ناشی از نبود همدلی مسئولان آن است/ ضرورت تربیت معلم در خود کاشان

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان با اشاره به اینکه شهر کاشان بیش از پنج هزار نیروی قراردادی، هشت هزار بازنشسته و 60 هزار دانش آموز دارد گفت:  از بدیهیات شهر کاشان رسالت کاشان است که خودش معلم تربیت کند.

تاریخ انتشار: ۱۶:۲۸ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ علی رسول زاده، در شصت و یکمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کاشان با موضوع رسیدگی به مشکلات دانشگاه فرهنگیان و کانون بازنشستگان فرهنگی این شهر گفت: اشکال ما در شهر این است که همدل نیستیم هر چقدر بگوییم مشکلات ناشی ازعدم توجه و همراهی و حمایت اصفهان و تهران است اما تا خود ما همدل نباشیم به طور قطع و یقین آنها ما را شکست خواهندداد.

وی با تاکید بر اینکه مرکز با اطلاع از این موضع و نبود همدلی بین کوچک و بزرگ شهرستان و با هم نبودن ما بر شهرستان فائق آمده است گفت: تا زمانیکه همدل نباشیم مشکلات بر ما پیرووز خواهند شد.

به گفته وی، مشکل زمین دانشگاه فرهنگیان و اختصاص مکانی برای آن و سایر موضوعات طی نشستی با حضور فرماندار در اولین فرصت مطرح و پیگیری خواهدشد.

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان، دراولویت قرارگرفتن مشکل زمین دانشگاه فرهنگیان برای شورای شهر را تاکیدکرد و گفت: ضمن دسته بندی مطالب حتی اگر لازم باشد برای رفع این مشکل اقدامی برای دیدار مسئولان مرتبط در استان اصفهان و تهران انجام خواهدشد.

رسول زاده، با اشاره به اینکه شهر کاشان بیش از 5 هزار نیروی قراردادی، 8 هزار بازنشسته و 60 هزار دانش آموز دارد گفت:  از بدیهیات شهر کاشان رسالت کاشان است که خودش معلم تربیت کند.

وی افزود: همه ما مقصر هستیم که با این همه دانشجو وافراد علاقه مند دانشگاه فرهنگیان نداشته باشیم اما آمادگی داریم هر کاری از دستمان برمیاد انجام دهیم.

به گفته وی، اساس هر جامعه ای معلم است و هرجا که کشورهای دنیا پیشرفت کردند نتیجه توجه به  معلمان و آموزش و پرورش آن بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!